Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Hledáme posilu do receptové sekce

Jsme Toprecepty.cz, vaří podle nás 3 miliony lidí měsíčně a sháníme mezi sebe další spolupracovníky - milovníky jídla a vaření, kteří nám pomohou s recepty.

Náplň práce

  • Úprava receptů
  • Schvalování receptů
  • Doplňování receptů o další obsah (recepty, články)
  • Komunikace s týmem i návštěvníky webu
  • Práce v redakčním systému

Požadavky

  • Pozitivní vztah k tématu vaření, pečení, jídlo
  • Bohaté zkušenosti s vařením a pečením
  • Výborná znalost češtiny
  • Aktivní internetový uživatel (sociální sítě, vyhledávače,...)
  • Být komunikativní a nápomocný

Vítáno

  • Znalost webu Toprecepty.cz
  • Zkušenost s redakčními systémy
  • Vlastní tvorba - recepty, videa, články

Nabízíme

  • minimálně 50 h měsíčně
  • IČO / Autorský honorář
  • Odměna: 130 - 140 Kč/h podle náplně práce a zkušeností
  • Práce z domova
  • Časově flexibilní činnost
  • Vhodné jako přivýdělek

V případě zájmu, prosím napište na e-mail moderatorka.toprecepty@burda.cz s Vašimi zkušenostmi (vaření a pečení, případně jiné).