Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Dort pro arachnofobika

Hodnocení receptu je 4,8 (12×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

isindy isindy

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie13 146 kJ /
3 142 kcal
Bílkoviny75,90 g
Tuky32,50 g
Vláknina0,00 g
Cholesterol 150 mg
Sodík 876 mg
Sůl2,00 g
Sacharidy636,50 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Všechny ingredience dáme do mísy, cukr a mléko přesejeme, poté rukama spojíme a vznikne sypká směs. Krok 2: Tu vyklopíme na stůl a nachystáme si misku s vlažnou vodou. Pak už si jen namáčíme ruce ve vlažné vodě a zpracováváme tak dlouho až je hmota pěkně propracovaná a vláčná. Krok 3: Uchováváme v mikrotenu – doba použitelnosti jako sušené mléko.
Vhodná na potahování i na modelování.

Zveřejněno 7. 8. 2010

Poznámka autorky isindy

jedná se o mé prvotiny, zkušené cukrářky prominou ;)

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Dort pro arachnofobika

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/wKB1

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Dort pro arachnofobika

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/wKB1

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (10)

Ivo, no to ukázat své kamarádce, tak nejenže se mnou přestane kamarádit, ale asi by to ani nepřežila :-D:-D:-D:yes::yes::yes:

Ediiku, věř mi, že jsem měla husí kůži, už když jsem to dělala :-8:-D já vidím pavouka na 3m a dobrovolně opouštím domácnost :-8

Z pohledu "normálního" člověka - krásné :yes:
Ale z pohledu mého - jako těžkého arachnofobika - bych teda takový dort dostat nechtěla :-D

Krásný!!!:-8+1:yes:

:yes::yes:nemá chybu :yes:

:yes::yes:+6

Teda, pěkně děkuji!! To kdybych donesla dceři mého přítele, vyhodila by mne z okna!!:-D, ale je to nádhera, Ivo!!:yes::yes:

isahu:-K páni:-Opřes běhy a skoky ještě v tuto dobu kolem rodiny:-K - jsem toto dílko přehlédla:-8, skutečná paráda:yes:, jsi šikulka:-K, a to si zaslouží 3.bodíka;-):-K

:-D:yes::yes::yes::yes:+2

Ivo to nemá chybu:yes:+1

Tématické fráze:
dort pavouk, dort s pavoukem, marcipanovy pavouk, rcept dort pavouk, potahovany dort pro pany, pavouk na dort, potahovaný dort pavouk, pavouk z marcipánu postup, recept pavouk, pavouci jako dort, pavouci na dort, dort pavouk recept, potahovaný dort s pavouky, dort pavouk v akváriu postup, muffin pavouk, pavouk z potahovaci hmoty na dort, pavouk z mandlové hmoty, potahované dorty pavouci, husa dort, muffin recept pavouk

Suroviny:
hmota potahovací, marcipánová falešná hmota, cukr, mléko sušené, sirup pšeničný, tresť mandlová sladká, voda

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu