Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Cubramborák s houbovou náplní

Hodnocení receptu je 4,7 (10×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

kucerova45 kucerova45

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie2 218 kJ /
530 kcal
Bílkoviny31,84 g
Tuky23,03 g
Vláknina7,50 g
Cholesterol 777 mg
Sodík 314 mg
Sůl0,63 g
Sacharidy45,60 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Oloupanou cuketu a brambory nastrouháme na hrubém struhadle, přidáme sůl, kmín, pepř, vejce, rozmačkaný česnek, majoránku, mléko. Krok 2: Vše zamícháme a dáme tolik hladké mouky, aby bylo těsto zahuštěné, jak na palačinky. Krok 3: Smažíme placky o velikosti palačinek. Krok 4: Houbová náplň: na sádle zpěníme nakrájenou velkou cibuli, přidáme na kostičky nakrájenou uzeninu, misku nakrájených hub, osolíme a okořeníme dle chuti pepřem a drceným kmínem. Krok 5: Dusíme až se vypaří všechna voda z hub. Krok 6: Náplní potřeme polovinu placky a přeložíme. Podáváme se zeleninovou oblohou.

Zveřejněno 29. 8. 2010

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Cubramborák s houbovou náplní

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/qZRR

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Cubramborák s houbovou náplní

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/qZRR

Marie

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (12)

:-p

kučerová45:-Kvýborné:-p:yes:

Mléka asi 2dcl:-)

:-p:-*:yes:

houby mám rád..:yes:

muzete rict, kolik asi mleka, prosim?

Lenko, proč bys měla strávit den na záchodě? Je to určitě dobrý a houby v bramboráku nemají chybu. Docela bych si to dala.

Díky, ale to fakt ne! Nechci strávit den na záchodě :-((:no:

No to musí být dobrota:yes:+4

Koukám jmenovkyně naší Simči:-)), no, palice česneku, tak to já můžu. Hned bych si dala na večeři!!:-p:yes::yes:

:-O Ale to musí být strašlivá dobrota.:-! Převeliký bod za tohle.:-K

a další receptík s cuketou a houbičkami:yes:+1,to může být moc dobré:-p

Tématické fráze:
houbová náplň, hřibová náplň do palačinek, houbová náplň do cukety, bramborové placky s houbovou náplní, houbova dobrota, cuketa s houbovou náplní, houbova napln recept, palačinky s houbovou náplní, těstoviny s houbovou náplní, bramborák s houbovou nádivkou, bramboráčky s houbovou náplní, zapecene testo s houbovou naplni, cukety s houbovou náplní, recepty houbová náplň, recept na houbovou smes na bramboraky, hřibová náplň, recept na houbovou pizzu

Suroviny:
brambory, cuketa, vejce, česnek, mouka hladká, sůl, pepř, majoránka, mléko, kmín drcený, olej, houby, cibule, uzenina, sádlo, sůl, pepř, kmín drcený

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu