Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Páv - slaná gratulace

Hodnocení receptu je 5,0 (38×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

yanull yanull

Náročný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Postup přípravy

Krok 1: Základnu tvoří toustový chléb 4x3 ks, promazaný česnekovou a křenovou pomazánkou, proložený šunkou a poličanem. Krok 2: Vše je ve 3 vrstvách, poslední je šunka a pak je vše přikryto plátem eidamu, rozpuštěném v mikrotenovém sáčku v horké vodě a vyváleném do potřebného rozměru. Krok 3: Tělo je vykrojeno ze sýru a ostatní je patrné z fotografie. Krok 4: Když byste se také nechali zlákat, tak při skládání začněte shora a ty růžičky s hrozny dělejte tak, že tam nejprve musíte dát kousek pomazánky, do ní vsadit kuličku hroznu a pak okolo ty lístečky ze salámu.

Zveřejněno 17. 4. 2010

Poznámka autorky yanull

Tento dárek je k půlkulatinám mého brášky, ne proto, že by byl pyšný, ale že ho hlasově umí skvěle napodobit :-))

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Páv - slaná gratulace

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/K8xY

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Páv - slaná gratulace

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/K8xY

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (36)

Dávám 100 bodů:-)):-))

Eva Marie 31. 1. 2013 12:00
To jídlo je krásné.

To je pěkný:-p:yes:+29

Teda Jani,to vypadá moc dobře.Dobrá inspirace:yes::-K

Nádherné, určitě to taky zkusím :-D :-))

moc pěkné:yes::yes::yes:

no to je krásné :yes::-K

valím oči:-O to je bomba:-O:yes::yes:

wauuu:-O:-O:-O....krásná práce:yes:

Tak toto mne uniklo,to je nádhera,hned ukládám a jistě k nějaké oslavě vyzkouším.;-):yes:+1

:-O Jani, je to nádherný dárek:yes: Moc hezké:yes:

:-O:-K:yes:

Irenko,:-K tělíčko je ze sýru, byl to takový bílý bochánek, ten jsem začala tvarovat škrabkou a z těch odřezků jsou formičkou vykrájeny ty lupínky. Ty se pak zase zpátky lepí pomocí pomazánky. No chce to trošku pevné nervy, jen ředkviček jsem snědla asi 5, než se mi podařila vykrojit korunka ;-)

Yanull z čeho je to tělíčko:-?:-?:-?:-?

Yanullko ta jsi opravdu úžasná, je to nádhera, nejen lahodící oku ale i chuťově to musí být vynikající:-):-)Zasloužila by sis 10 bodů, no tak alespoň ten jeden:yes::yes::yes::yes::yes:

Načíst další komentáře (15)

Tématické fráze:
skládání salámu, skládání salámu na chlebíčky, skládání šunky na chlébíčky, blahopřání k promoci, páv recept, jak skládat salám, páv ze salámu, jak skladat salam na chlebicky, jak skládat šunku na chlebíčky, recepty z páva, skládání šunky, text na přání ke křtinám, páv recepty, slany dort pav, přání ke křtinám text, vzory obložených mís, skládání salámů na mísy, skládání sýrů, postup skládání šunky, skládání uzeniny na chlebíčky

Suroviny:
chléb toustový, pomazánka česneková, pomazánka křenová, sýr, uzenina, ředkvičky, víno hroznové

Přidat fotografie receptu