Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Šťavnatý kynutý koláček

Hodnocení receptu je 4,8 (12×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

srettka

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie15 401 kJ /
3 681 kcal
Bílkoviny69,03 g
Tuky166,52 g
Vláknina23,52 g
Cholesterol 271 mg
Sodík 211 mg
Sůl0,41 g
Sacharidy464,80 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Směs na těsto necháme zpracovat v pekárně klasicky nebo si máknem ručmo. Krok 2: Vykynuté těsto rozprostřít na plech, vyložený peč.papírem. Potřeme vymíchanou směsí tvarohu se smetanou a s cukrem. Krok 3: Na to natřeme zředěná povidla, poklademe pokrájenými švestkami, posypeme skořicí, drobenkou. Krok 4: Dáme na 10 minut do předehřáté trouby na 180°C a pak ještě 10 minut na 150°C až začnou zlátnout kraje, (pečení bude zřejmě individuelní, protože každý máme tu rúru inú).

Zveřejněno 23. 9. 2010

Poznámka autorky srettka

Univerzální těsto s láskou z domacipekarny.dama.cz ;-)

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Šťavnatý kynutý koláček

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/Y5l2

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Šťavnatý kynutý koláček

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/Y5l2

Marie

Nejnovější recepty

Další recepty

Tématické fráze:
kynuté koláčky, kynute kolacky jsou suche, recepty na kynute kolace na plech, kynuté koláčky se smetanou, kynuté koláčky z kysané smetany, moučník z cukety, koláče na plech kynute, kynutý koláč na plech, štavnaté svatební koláčky, štavnatý kokosový koláček bez vajec, kynute kolace z kysane smetany, koláčky z kysané smetany, stavnatý tvarohový koláč z kynutého těsta, kynuty svestkove kolacky, kynut kolacky, kynuty kolacek, koláčky bez kynutí se smetanou, stavnate kolacky, moučník z cukety a tvarohu, recepty na koláčky

Suroviny:
mléko, olej, vejce, cukr, sůl, kůra citronová, mouka polohrubá, droždí sušené, tvaroh, smetana kysaná, cukr, povidla švestková, voda, švestky, skořice, drobenka

Přidat fotografie receptu