Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Šťavnatá vepřová kýta

Hodnocení receptu je 5,0 (66×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

BILKOVAI BILKOVAI

Snadný

Doba přípravy 30 min Doba přípravy: 20 min Doba tepelné úpravy: 10 min + 24 hodin marinování

30 min (20 min příprava + 10 min tepelná úprava, + 24 hodin marinování)

Vepřové maso již nikdy nebude tuhé, pokud zkusíte tuto marinádu. Připravte si kýtu na grilování, k nedělnímu obědu nebo k večeři se zeleninou. Jistě zachutná všem a v rodinném jídelníčku se bude opakovat.

Suroviny pro 6 porcí

6porcí

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie4 201 kJ /
1 004 kcal
Bílkoviny40,31 g
Tuky49,51 g
Vláknina7,85 g
Cholesterol 1,04 g
Sodík 8,74 g
Sůl21,94 g
Sacharidy96,33 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Vepřovou kýtu omyjeme, odblaníme a naklepeme. Stroužky česneku oloupeme a prolisujeme. Krok 2: Ve větší míse rozmícháme vejce, přidáme Solamyl, hořčici, Worcestreovou omáčku, Maggi, pepř, sůl, česnek a zamícháme. Krok 3: Do připravené marinády vložíme vepřovou kýtu na 24 hodin. Krok 4: Po 24 hodinách (i déle) usmažíme na pánvi, popř. můžeme i obalit a smažit jako řízek.

TIP: Rozdělení a použití vepřového masa

Zveřejněno 6. 5. 2010

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Šťavnatá vepřová kýta

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/36zn

Další recepty

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Šťavnatá vepřová kýta

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/36zn

Marie

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (54)

Mňamka, u nás oblíbený recept :)

Naložila jsem plátky kotlety přes noc, k tomu byly dnes pečené dílky brambor a ďábelka, maso se opravdu rozpadalo. :-8
Ukládám do oblíbených záložek. ;-)

Včera vyzkoušeno přesně podle receptu a také i smažené. Obojí je vynikající a moc děkuji za recept a inspiraci :-). Bodík samozřejmě přidávám :-K. :yes::yes::yes:

:yes::yes::yes::yes::yes: poprvé jsem dělala přesně podle receptu a bylo to výborné. Napodruhé jsem trochu experimentovala a ještě jsem přidala do marinády bílý jogurt a vynechala česnek. Naložila jsem do toho vepřové i kuřecí plátky a naservírovala to se šťouchanými brambory návštěvě. Všichni si mlaskali a nešetřili chválou :-D, takže moc díky za inspiraci a dávám plný počet bodíků :yes::yes::yes::yes::yes:

Šťavnatá vepřová kýta je vlastně skoro totéž, co kuřecí v marinádě. Někdy opravdu žasnu nad tou podobností receptů :-/

Dělal jsem přesně dle receptu a moc velká dobrota!

Výborné štavnaté maso, doporučuji.

Ženy šlo by místo vepřového udělat kuřecí? :-p

Včera jsem naložila maso dle Vašeho receptu - dnes bylo k obědu a musím opravdu pochválit! Je to super a určitě jsem to nedělala naposledy! :-p:-):yes:

Recept měl u nás doma úspěch :yes: 36. bodík :-)

Helenko, děkuji:-K:-8

:yes::yes::yes: Výborné - masíčko krásně šťavnaté. Dávám bodík, škoda, že jde dát jenom jeden.:-K:-K:-K

naprosto výtečné, dneska bylo na oběd a všichni se olizovali:yes:

Terka001: Děkuji:-8:-K

Jedním slovem výborný!!!!! :yes::yes::yes::yes::yes:

Načíst další komentáře (15)

Tématické fráze:
vepřová kýta, vepřová kýta recepty, vyborne recepty z veprove kyty, naložená vepřová kýta, vepřová kýta recepty pro začátečníky, vepřová kýta recept, marináda na vepřovou kýtu, recept na veprovou kýtu, kýta, šťavnaté vepřové maso, marináda na kýtu, recepty z vepřové kýty, jak naložit vepřovou kýtu, recepty vepřová kýta, naložena vepřová kýta recepty, recept vepřová kýta, co udělat z vepřové kýty, recept na marinadu na veprovou kytu, nalozeni veprove kyty, kyta veprova recepty

Suroviny:
vejce, solamyl, hořčice plnotučná, omáčka worcesterová, maggi, pepř, sůl, česnek

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu