Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Jednoduchá buchta z dýně

Hodnocení receptu je 4,8 (23×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

mika59 mika59

Snadný

Doba přípravy 55 min Doba přípravy: 20 min Doba tepelné úpravy: 35 min

55 min (20 min příprava + 35 min tepelná úprava)

Výborný čokoládový moučník je díky dýni krásně vláčný, přesto v něm dýni nezaznamenáte. Zpříjemněte si chladné podzimní dny a připravte s námi tento rychlý a snadný recept. Domov vám provoní vůně kakaa, rumu a másla.

Suroviny pro 1 plech

plech o rozměrech 25x36 cm

1plech

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie20 879 kJ /
4 990 kcal
Bílkoviny96,91 g
Tuky255,88 g
Vláknina39,50 g
Cholesterol 1,40 g
Sodík 890 mg
Sůl2,03 g
Sacharidy535,03 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Troubu předehřejeme na 180 °C. Dýni očistíme, vydlabeme a nastrouháme najemno. Máslo rozpustíme a necháme vychladnout. Krok 2: Do mísy dáme všechny sypké suroviny. V mléce rozšleháme vejce s rumem. Do sypké směsi přidáme mléko, máslo a nakonec dýni. Všechno pořádně spojíme. Krok 3: Těsto vylijeme na plech vyložený pečicím papírem a pečeme na 180 °C asi 30-35 minut. Krok 4: Upečení vyzkoušíme vpíchnutím špejle (po vytažení z těsta musí zůstat špejle čistá, suchá, bez zbytků těsta). Krok 5: Polevu připravíme rozpuštěním čokolády v misce nad párou. Přidáme máslo a zakysanou smetanu. Vše společně zlehka prohřejeme a mícháme do spojení polevy. Krok 6: Vychladlou buchtu polijeme čokoládovou polevou.

TIP: Podzimní dýňový koláč z křehkého těsta

Zveřejněno 22. 5. 2016

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Jednoduchá buchta z dýně

Aktuální verzi receptu včetně video receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/kL36

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Jednoduchá buchta z dýně

Aktuální verzi receptu včetně video receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/kL36

Marie

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (18)

monyss: Děkuji moc za milý komentář:-K:-K

VÝBORNÁ, křehoučká, nadýchaná...
(množství je na plech 25x36 cm), akorát jsem neměla polohrubou mouku, tak jsem smíchala hladkou a hrubou, místo másla jsem dala olej...a přidala vrchovatou KL mleté kávy... Upečené to bylo za 20'/180° Výsledek fakt úžasný...:yes::yes::yes:

Buchtu jsem upekla v dortové formě s přidáním mléka, protože těsto bylo velmi husté. Že je v ní dýně, nikdo nepoznal a všem chutnala. Je opravdu výborná! Dle mého názoru stačilo už jenom rozříznout, promazat, dozdobit a dort by byl na světě.

Marie Svarcova: Maruško moc ti děkuji:-*:-K:-K

:-)<3:yes::yes: Miládko, od tebe i jednoduchá buchta je nádherná :-K

satelit: ;-):-K:-K

Děkuji Miko a zdravím.

satelit: 30x40 cm

Prosím jaké rozměry má plech na kterém se buchta pekla? Děkuji.

moc dobrá

Chutove fajn,dala jsem 100g cukru a je to zcela dostacujici.
Jen by bylo vhodne napsat na jaky plech nalit, pouzila jsem klasicky a buchta byla vysoka asi 5mm !!!
Takze radeji pouzit babovkovou formu nebo nejaky MINI plech.

Zajímavý recept, ráda bych vyzkoušela, jen se chci zeptat - pravdu tam má být s čokoládou zakysaná smetana :-? Zpravidla se dává na polevu klasická smetana ke šlehání... :-)

Petta79: Ano zakysaná smetana;-):-K

Recept se mi moc líbí:-K:yes:

Ty jsi neskutečně univerzální. Máslovou dýni tady mám dojem mají, to je taková ta jakoby hruška, ne??

Jana Remkova: Jojo Jani hruška s krásnou oranžovou barvou.;-):-K A díky;-);-):-K

:yes:

Moc pěkný recept, ukládám:yes:

Tématické fráze:
buchta z dyne, buchta z máslové dýně, recepty z dýně, buchta s dýně, máslová dýně buchta, buchty z dyne, dyne buchta, recept na buchtu z dýně, dýně recepty, rychla buchta z dyne, buchta dýně, buchta máslová dýně, buchtaz dýně, buchta s maslove dýně, buchty s dyne, buchta s dyni, máslová dýně koláč, dýně recept, buvhta z dyne, dýně máslová buchta

Suroviny:
mouka polohrubá, dýně, cukr krupice, máslo, mléko, vejce, kakao, rum, káva instantní, kypřící prášek do pečiva, cukr vanilkový, sůl, čokoláda na vaření, smetana zakysaná, máslo

Přidat fotografie receptu