Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Citronové tartaletky

Hodnocení receptu je 4,1 (3×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

terezicka1 terezicka1

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie196 kJ /
47 kcal
Bílkoviny9,90 g
Tuky0,51 g
Vláknina0,00 g
Cholesterol 1 mg
Sodík 198 mg
Sůl0,40 g
Sacharidy0,66 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Nejprve si vyšleháme Salko s citronovou šťávou. Důležité je, aby se šlehalo aspoň 4 minuty. Dáme vychladit a připravíme si nepečený korpus. Krok 2: Sušenky rozdrtíme a spojíme s máslem v těsto, které vyskládáme na dno dortové formy, nebo malé tartaletkové formičky. Krok 3: Ve větší míse si vyšleháme bílky do tuha s cukrem a citronovou kůrou. Krok 4: Na sušenkový podklad dáme náplň, navršíme vyšlehané bílky a dáme na 4 minuty pod gril. Krok 5: Necháme vychladit a podáváme.

Zveřejněno 3. 5. 2015

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Citronové tartaletky

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/1n5V

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Citronové tartaletky

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/1n5V

Marie

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (1)

Dobrý den mám v plánu je udělat tak se chci zeptat jestli bych do toho krému ze salka a citronové kůry mohl dát tak 3 lžíce lemon curd jestli by se to nějak nezdrclo a pak se chci zeptat jestli ten krém bude nějak tuhý nebo tekutý ,,,, předem děkuji za rady ,,, :-)

Tématické fráze:
tartaletky recept, tartaletky, recept na tartaletky, francouzské tartaletky, tartaletky recepty, nepecene tartaletky, krem na tartaletky, tartaletky top recepty, recepty na tartaletky, recepty tartaletky, francouzské tartaletky recept, recept tartaletky, tartaletky s citronovou náplní, tartaletky napln, napln tartaletky, tartatelky krém, francouzska citronove tartaletky, top recepty tartaletky, tartaletka recept, salko, citronová

Suroviny:
sušenky bebe, máslo, salko, citron, bílek, kůra citronová, cukr moučkový

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu