Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Bezlepkové palačinky bez laktózy

Recept nikdo nehodnotil, buďte první

Ohodnotit

Buďte první kdo ohodnotí recept

Maja Motti Maja Motti

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Postup přípravy

Krok 1: Ve vlažné vodě rozmícháme výše uvedené suroviny, necháme chvíli odpočinout - a potom připravujeme jako klasické palačinky. Plníme nejlépe domácí marmeládou.

Zveřejněno 19. 3. 2016

Poznámka autorky Maja Motti

Jsou opravdu dobré a nadýchané.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Bezlepkové palačinky bez laktózy

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/43G1

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Bezlepkové palačinky bez laktózy

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/43G1

Marie

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (8)

Pozlobilo mě zdraví , a tak budu muset řešit svoji stravu bez lepku i laktózy. Děkuji za recept a foto. :yes:

Maja Motti u nas som bezlepkarka,len ja,manzel sa prisposobil strave.Jemu len pecivo + chlebik kupujem zvlast.Palacinky manzel jedava,ja len semtam.Spravim 5 kusov,a ja zjem 1 kus.Vaha nepusti,musim sa strazit,problemy s klbami,tak co najmensia vaha je nutna.

popoluska340: Tak to jsem moc ráda a vypadají hodně dobře! Je to můj vlastní recept - o to větší radost mám, že palačinky chutnají i druhým! děkuji :-K

Tak dneska som zohnala Hrasku,a vyskusala,a fakt chutne.Manzelovi so slahackou,a mne bez.Odteraz budem pouzivat aj s Hraskou.Palacinky po vanilke chutia,aj bez naplne.:yes::yes::yes::yes:

popoluska340: na tyto palačinky je opravdu nejlepší Hraška Vanilka. Hrašku na obalování určitě ne.

V zdravej vyzive nemali Hrasku,tak som nemohla urobit.Ale zajtra zozeniem.Mali len na obalovanie,ale to neni na takuto delikatesu.

Parada idem kupit Hrasku,nemam doma.A idem na ne poobede.:-):-)

Paráda!!! :yes:

Tématické fráze:
recepty bez laktózy, bezlepkové recepty, palačinky z bezlepkové mouky, palačinky z hrasky, palačinky z jizerky, recept bez laktózy, bezlepkové recepty palačinky bez mouky, recepty u laktózy, palačinky bez mouky, recepty z jizerky, bezbezlepkové palacinky, recepty na laktozu, recept na palačinky z bezlepkové mouky, pacinky z jizerky, palačinky s hrašky vanilka, bez laktozové palačinky, bezlepkové jablečné palačinky, bezlepkové koláče bez laktozy, roláda bez laktozy, bez laktozove paacinky

Suroviny:
voda, hraška vanilková, jizerka

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu