Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Jednoduchá buchta z dýně

Hodnocení receptu je 4,8 (23×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

mika59 mika59

Snadný

Doba přípravy 55 min Doba přípravy: 20 min Doba tepelné úpravy: 35 min

55 min (20 min příprava + 35 min tepelná úprava)

Výborný čokoládový moučník je díky dýni krásně vláčný, přesto v něm dýni nezaznamenáte. Zpříjemněte si chladné podzimní dny a připravte s námi tento rychlý a snadný recept. Domov vám provoní vůně kakaa, rumu a másla.

Suroviny pro 1 plech

plech o rozměrech 25x36 cm

1plech

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie20 879 kJ /
4 990 kcal
Bílkoviny96,91 g
Tuky255,88 g
Vláknina39,50 g
Cholesterol 1,40 g
Sodík 890 mg
Sůl2,03 g
Sacharidy535,03 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Troubu předehřejeme na 180 °C. Dýni očistíme, vydlabeme a nastrouháme najemno. Máslo rozpustíme a necháme vychladnout. Krok 2: Do mísy dáme všechny sypké suroviny. V mléce rozšleháme vejce s rumem. Do sypké směsi přidáme mléko, máslo a nakonec dýni. Všechno pořádně spojíme. Krok 3: Těsto vylijeme na plech vyložený pečicím papírem a pečeme na 180 °C asi 30-35 minut. Krok 4: Upečení vyzkoušíme vpíchnutím špejle (po vytažení z těsta musí zůstat špejle čistá, suchá, bez zbytků těsta). Krok 5: Polevu připravíme rozpuštěním čokolády v misce nad párou. Přidáme máslo a zakysanou smetanu. Vše společně zlehka prohřejeme a mícháme do spojení polevy. Krok 6: Vychladlou buchtu polijeme čokoládovou polevou.

TIP: Podzimní dýňový koláč z křehkého těsta

Zveřejněno 22. 5. 2016

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Jednoduchá buchta z dýně

Aktuální verzi receptu včetně video receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/kL36

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Jednoduchá buchta z dýně

Aktuální verzi receptu včetně video receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/kL36

Marie

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (18)

monyss: Děkuji moc za milý komentář:-K:-K

VÝBORNÁ, křehoučká, nadýchaná...
(množství je na plech 25x36 cm), akorát jsem neměla polohrubou mouku, tak jsem smíchala hladkou a hrubou, místo másla jsem dala olej...a přidala vrchovatou KL mleté kávy... Upečené to bylo za 20'/180° Výsledek fakt úžasný...:yes::yes::yes:

Buchtu jsem upekla v dortové formě s přidáním mléka, protože těsto bylo velmi husté. Že je v ní dýně, nikdo nepoznal a všem chutnala. Je opravdu výborná! Dle mého názoru stačilo už jenom rozříznout, promazat, dozdobit a dort by byl na světě.

Marie Svarcova: Maruško moc ti děkuji:-*:-K:-K

:-)<3:yes::yes: Miládko, od tebe i jednoduchá buchta je nádherná :-K

satelit: ;-):-K:-K

Děkuji Miko a zdravím.

satelit: 30x40 cm

Prosím jaké rozměry má plech na kterém se buchta pekla? Děkuji.

moc dobrá

Chutove fajn,dala jsem 100g cukru a je to zcela dostacujici.
Jen by bylo vhodne napsat na jaky plech nalit, pouzila jsem klasicky a buchta byla vysoka asi 5mm !!!
Takze radeji pouzit babovkovou formu nebo nejaky MINI plech.

Zajímavý recept, ráda bych vyzkoušela, jen se chci zeptat - pravdu tam má být s čokoládou zakysaná smetana :-? Zpravidla se dává na polevu klasická smetana ke šlehání... :-)

Petta79: Ano zakysaná smetana;-):-K

Recept se mi moc líbí:-K:yes:

Ty jsi neskutečně univerzální. Máslovou dýni tady mám dojem mají, to je taková ta jakoby hruška, ne??

Jana Remkova: Jojo Jani hruška s krásnou oranžovou barvou.;-):-K A díky;-);-):-K

:yes:

Načíst další komentáře (1)

Tématické fráze:
buchta z dyne, buchta z máslové dýně, recepty z dýně, buchta s dýně, máslová dýně buchta, buchty z dyne, dyne buchta, recept na buchtu z dýně, dýně recepty, rychla buchta z dyne, buchta dýně, buchta máslová dýně, buchtaz dýně, buchta s maslove dýně, buchty s dyne, buchta s dyni, máslová dýně koláč, dýně recept, buvhta z dyne, dýně máslová buchta

Suroviny:
mouka polohrubá, dýně, cukr krupice, máslo, mléko, vejce, kakao, rum, káva instantní, kypřící prášek do pečiva, cukr vanilkový, sůl, čokoláda na vaření, smetana zakysaná, máslo

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu