Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přírodní marinované kuřecí řízky

Hodnocení receptu je 5,0 (31×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

Anna Kocikova Anna Kocikova

Snadný

Doba přípravy 47 min Doba přípravy: 15 min Doba tepelné úpravy: 32 min bez doby marinování

47 min (15 min příprava + 32 min tepelná úprava, bez doby marinování)

Křehké kuřecí plátky marinované v chutné marinádě ze sladké chilli omáčky, zázvoru a worcesteru, smažené na troše másla a oleje vám jistě zachutnají. Příprava je velmi snadná. Pokud máte rádi křupavou krustu, můžete marinované řízky obalit i v trojobalu.

Suroviny pro 4 porce

4porce

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie4 267 kJ /
1 020 kcal
Bílkoviny1,65 g
Tuky102,09 g
Vláknina1,50 g
Cholesterol 8 mg
Sodík 2,17 g
Sůl7,35 g
Sacharidy22,82 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: V nádobě, ve které se budou řízky marinovat, dobře promícháme všechny suroviny na marinádu. Krok 2: Řízky mírně naklepeme přes potravinovou folii, jeden po druhém obalíme v marinádě a v nádobě hezky natlačíme na sebe. Uzavřeme víkem nebo zakryjeme alobalem a necháme nejlépe do druhého dne uležet v lednici. Krok 3: Poté je v pánvi na rozehřátém tuku smažíme 4 minuty z každé strany. Krok 4: Podáváme s bramborami nebo čerstvým pečivem.

TIP: Oblíbené recepty na řízky

Zveřejněno 30. 7. 2019

Poznámka autorky Anna Kocikova

Takto marinované řízky velice dobře chutnají i v klasickém trojobalu.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Přírodní marinované kuřecí řízky

Aktuální verzi receptu včetně video receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/m5N0

Další recepty

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Přírodní marinované kuřecí řízky

Aktuální verzi receptu včetně video receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/m5N0

Marie

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (11)

Lady Suzie: Jana Pá: Moc vám děkuji:-8:-K

teď jsem naložila viz rcp, zítra k obědu bude <3, od autorky recept nikdy nezklamal !

Výborný recept, určitě všem doporučuji vyzkoušet <3

Jaromira18: Jaruško,také děkuji:-K

Zítra mám péct řízky. Děkuji za recept.:-K:-K:-K

Marie Svarcova: Děkuji Ti,Maruško:-K

:yes::yes:<3:-K

Lukáši děkuji za moc hezkou fotku a video:-8:-K

Jednoduchý, krásně zpracovaný recept, podle kterého jídlo chutná tak dobře, jak vypadá. :yes: :-K

hadravovaa: Děkuji za upozornění:-KJe to olej,hned dopíšu:-8

v surovinách vám vypadlo čeho se dá 6 lžic - moc se mi recept líbí tak kdyby jste to prosím doplnila - děkuji:-K

Tématické fráze:
přírodní kuřecí řízek, přírodní kuřecí řízky, přírodní marinovane kureci rizky, přírodní řízky, kuřecí řízky, přírodní kuřecí řízek recept, kuřecí řízky recepty, přírodní kuřecí, kureci prirodni rizek, kuřecí řizek, kuřecí řízky recept, přírodní kuřecí recept, kuřecí přirodní řízek recept, kuřecí řízek přírodní, kuřecí přirodní řízky, přírodní kuřecí rízky recepty, kuřeci přirodni, marinované kuřecí řízky, přírodní řízky z kurete, top recepty kuřecí řízky

Suroviny:
kuřecí stehenní řízky, omáčka chilli sladká, omáčka worcesterová, olej, zázvor mletý, libeček sušený, olej, máslo, sůl

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu