Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vepřové kostky v alobalu

Hodnocení receptu je 4,3 (4×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

petina

Snadný

Suroviny

Porce: 4 porce

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie3 884 kJ /
928 kcal
Bílkoviny91,80 g
Tuky38,80 g
Vláknina24,96 g
Cholesterol 181 mg
Sodík 3,51 g
Sůl8,60 g
Sacharidy43,63 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Maso nakrájíme na kostky, osolíme, opepříme a za stálého míchání osmažíme na rozehřátém oleji skoro doměkka. Osmažené maso vyjmeme a dáme do tepla. Krok 2: Slijeme část oleje a na pánvi osmahneme drobně nakrájenou slaninu a na kolečka nakrájenou cibuli. Krok 3: Potom přimícháme rajský protlak, lečo, rozetřený česnek, osolíme a dobře podusíme. Krok 4: Směs rozdělíme na 4 pláty alobalu, přidáme opečené kostky masa, alobal důkladně uzavřeme, vložíme na plech do vyhřáté trouby a pečeme 20 až 30 minut. Podáváme s chlebem nebo vařenými bramborami.

Zveřejněno 27. 4. 2010

Poznámka autora petina

Tento recept jsem dělala na doporučení kamarádky a všem chutnalo.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Vepřové kostky v alobalu

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/6WZ9

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Vepřové kostky v alobalu

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/6WZ9

Marie

Nejnovější recepty

Další recepty

Tématické fráze:
zapečené vepřové kostky, vepřové kostky, vepřové kostky zapečené, veprovy kostky, vepřové nudličky v alobalu, veprove v alobalu, nadobi z alobalu, recept vepřové kostky, maso v alobalu, vepřové kostky na plech, v v alobaluvepřové v kostky, vepřové kostky recept, zapečene kostky v alobalu, vepřové kostky recepty, leco zapekane v troube alobalu, vepřové maso s bramborem v alobalu, vepřové maso na kostky recepty, zapecene veprove kostky s bramborem, vepřové maso v alobalu, veprovaplecnakostickyvalobalu

Suroviny:
maso vepřové, sůl, pepř, olej rostlinný, slanina uzená, cibule, protlak rajčatový, lečo sterilované, česnek

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu