Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Dort-klasika a ovocné dorty

Hodnocení receptu je 4,8 (12×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

blazinek blazinek

Náročný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Postup přípravy

Krok 1: myslím že na klasiku není třeba,vkládám pro inspiraci

Zveřejněno 16. 4. 2011

Poznámka autorky blazinek

i v jednoduchosti je krása

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Dort-klasika a ovocné dorty

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/ZwMJ

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Dort-klasika a ovocné dorty

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/ZwMJ

Marie

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (11)

Super ,hezky:-K

;-):yes::yes::-K

pravda trošku smutný je,ale pokud je to přání,tak proč nevyhovět,že;-)jinak krásné dortíky jsou všechny;-)+1:yes:

Klobouk dolů,jsi moc šikovná:yes:,to jsou umělecká díla,přidávám bodík:-O:-K

moc krásný, jsi opravdu šikulka:yes:

:yes: krásné...+

Mně se moooc líbí ten jakoby košík nebo zahrádka? s ovocem :yes::yes::yes:
Ten hnědobílý je takový vážnější, ale přitom vkusný a když byl na přání, není co řešit...;-):yes:

Bibinko i mě se zdá barevně trochu smutný:-(,ale je pro dědouška takže paní si výslovně nepřála barevné kytky a aby jich tam nebylo moc,tak proto je bílo hnědý;-)

Blázínku, na všechny ty tvoje obrázky se krásně dívá a je vidět, že jsi hodně šikovná;-)jen taková maličkost, jak píše Srettka, ten hlavní dort je decentní, ale mě připadá smutnej, jako by to bylo parte místo přání s tou černou barvou a když se někdo dožije 90.let to je přece nááádhera a mělo by to mít pro takovou osobu veselejší barvu, ale to ber jako můj názor;-) Jasně dávám 4.bod:yes:

...paráda...:yes::yes::yes:

krásný kousek v decentní kombinaci;-):yes:

Tématické fráze:
ovocné dorty, ovocne dorty obrazky, ovocné dorty recepty, ovocné dorty recepty s fotografiemi, ovocný dort obrazky, ovocné dorty recept, dorty ovocné, recepty na ovocne dorty, ovocný dort, obrazky ovocnych dortu, hnědobílý dort, ovocnédorty, dorty s ovocem obrázky, dorty recepty s obrázkem, ovocné dorty-recepty, chocoflex recept, dort ovocny kosik, dorty ovocné recepty, dorty recepty s obrázky, dort kosik s ovocem

Suroviny:
korpus čokoládový, krém čokoládový, višně, marcipán, chocoflex tmavý, korpus, krém, želatina, ovoce, čokoláda, pláty medové, piškoty, trubičky

Přidat fotografie receptu