Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Kakaová Olé roláda

Hodnocení receptu je 4,5 (6×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

JanaB1

Snadný

Doba přípravy 40 min Doba přípravy: 40 min

40 min (40 min příprava)

Suroviny pro 6

6

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie6 344 kJ /
1 516 kcal
Bílkoviny54,60 g
Tuky63,90 g
Vláknina0,60 g
Cholesterol 1,38 g
Sodík 626 mg
Sůl1,35 g
Sacharidy180,40 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Z bílků, špetky soli a vody vyšleháme sníh. Poté zašleháváme cukr, žloutky a mouku promíchanou s pudinkovým práškem. Těsto vylijeme na plech vyložený pečícím papírem a vložíme do trouby předehřáté na 200°C a pečeme asi 10 minut. Krok 2: Zakysanou smetanu promícháme s mlékem, přisypeme pudinkový prášek bez vaření, cukr a rozehřátou vlažnou polevu. Vše dobře prošleháme asi 3 minuty. Krok 3: Upečený plát necháme zchladnout, stáhneme papír a celý potřeme asi 2/3 krému. Potřený plát stočíme do rolády, povrch potřeme zbývajícím krémem a obalíme dle chuti v kokosu, nebo mletých mandlích. Roládu necháme před krájením 1-2 hodiny odpočinout.

Zveřejněno 6. 2. 2013

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Kakaová Olé roláda

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/pVmr

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Kakaová Olé roláda

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/pVmr

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Tématické fráze:
olé pudink bez vaření recepty, creme olé, olé pudink bez vaření, creme ole recepty, kakaová roláda, olé pudink, pudink olé, krém z ole pudinku, roláda s créme olé od dr. oetker, rolada ole, krem ole, creme ole recept, pudink creme ole, ole recepty, rolada s creme ole, olé roláda, recepty s creme ole, rolada s ole pudinkovym kremem, olé, dr.oetker roláda

Suroviny:
vejce, cukr, voda, sůl, pudink čokoláda hořká, mouka hladká, pudink créme olé vanilka, smetana zakysaná, cukr moučkový, poleva čokoládová tmavá, mléko plnotučné

Přidat fotografie receptu