Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Smetanovo-pikaová zmrzlina

Hodnocení receptu je 4,7 (10×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

aktija

Snadný

Doba přípravy 15 min Doba přípravy: 15 min bez doby mražení

15 min (15 min příprava, bez doby mražení)

Ze sladkého Pikaa můžete připravit skvělou osvěžující zmrzlinu, která přijde vhod v parných letních dnech. Postačí vám na to pouze vyšlehat Pikao se smetanou ke šlehání a nechat zmrazit.

Suroviny pro 1 dávka

1dávka

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie6 101 kJ /
1 458 kcal
Bílkoviny12,00 g
Tuky150,00 g
Vláknina0,00 g
Cholesterol 500 mg
Sodík 150 mg
Sůl0,50 g
Sacharidy15,00 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Smetanu a Pikao nalijeme do mísy a ušleháme. Výsledná hmota vypadá jako lehce ušlehaná šlehačka. Krok 2: Nalijeme do uzavíratelné krabičky, vložíme do mrazáku a necháme zmrznout. Krok 3: Jednoduchá, rychlá zmrzlina s výbornou čokoládovou chutí.

TIP: Zmrzlina bez zmrzlinovače - nejlepší recepty

Zveřejněno 22. 4. 2013

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Smetanovo-pikaová zmrzlina

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/0oAN

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Smetanovo-pikaová zmrzlina

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/0oAN

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (8)

aktija::yes::yes::yes:hned vyzkouším:-D

majka: myslím, že každá domácí zmrzlina je tvrdší jak z obchodu :-8 ale tahle mě překvapila, jak se trošku povolí, je krémová. Když třeba zamražujete jahody rozmixované s cukrem opravdu musíte lžičkou škrábat, ale tato sio myslím je na domácí bez zmrzlinovače docela fajn :-D Každý si prostě musí zkusit, jinému vyhovuje to, jinému zase něco jiného

není tvrdá bez zmrzlinovače? nerýpu, jen se ptám...

to je fofr:-O:-O a vypadá to:yes::yes::yes:;-):-)

:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:yes::yes::yes::yes::yes::yes:

Miluju jednoduchost. :-) Jdu hned na to, tento týden bude prý vedro, tak se bude zmrzka hodit. ;-) :yes:

jarda Kadic: BINGO :-D Přesně tak, konzerva kakaového kondenzovaného mléka :yes:

Teda,tys mě dala,půl hodiny jsem přemýšlel,co je to “pikaová“,ale už jsem na to přišel!Vždyť to jsou konzervičky,jako kondenzované mléko, nemám-liš pravdu:-?:-)):-)):-)):-))

Tématické fráze:
domaci zmrzlina z pikaa, jednoduchá a rychlá čokoládová zmrzlina, buchta z pikaa, domácí zmrzlina recepty z pikaa, čokoládová zmrzlina z pikaa, čokoládová zmrzlina pikao, pikaova buchta, domácí zmrzlina šlehačka pikao, zmrzlina z pikaaa, domácí zmrzlina s pikaa, domaci zmzlina pikao, zmrzlina domaci z pikaa, rychla cokoladova zmrzlina, zmrzlina majka, pikao, domácí zmrzlina, domácí zmrzlina čokoládová z pikaa, domaci italska smetanova zmrzlina, buchty z pikaa, musí se pstruh škrabat, konzerva pikaa

Suroviny:
smetana ke šlehání, pikao

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu