Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Dvoufazolová vepřová plec v PH

Hodnocení receptu je 4,7 (8×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

Bibinka Bibinka

Snadný

Doba přípravy 180 min Doba přípravy: 180 min

180 min (180 min příprava)

Suroviny

Porce: 4-5

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie5 603 kJ /
1 339 kcal
Bílkoviny130,34 g
Tuky71,65 g
Vláknina20,24 g
Cholesterol 431 mg
Sodík 326 mg
Sůl0,60 g
Sacharidy35,45 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Na dno PH dáme na lžíci sádla dáme nakrájenou cibuli nadrobno a česnek na plátky. Krok 2: Do misky si nakrájíme plec na kousky, posypeme solí, pepřem, zázvorem a promícháme, aby nám koření zůstalo na mase, vložíme do PH, dáme fazolky i fazole, zalijeme vodou tolik, kolik chceme omáčky (šťávy), ještě osolíme, uděláme si ze sádla a mouky jíšku, kterou také přidáme spolu s koprem, promícháme a dáme vařit na High a necháme pomalit 3 hodiny. Samozřejmě jde vařit na sporáku a v tom případě si na sádle osmažíme cibuli nadrobno, dáme maso na kostičky, necháme je osmahnout. Krok 3: Dál postupujeme stejně, vše přidáme k masu, zalijeme vodou a dusíme do doby než maso změkne, pak dáme kopr, zahustíme jíškou a ještě chvíli povaříme.

Zveřejněno 8. 7. 2013

Poznámka autorky Bibinka

Podávala jsem s novýma bramborama, šla by i rýže, nebo těstoviny. Pochutnali jsme si.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Dvoufazolová vepřová plec v PH

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/5wOX

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Dvoufazolová vepřová plec v PH

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/5wOX

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (11)

Andrea007:Andrejko, to jsem moc ráda, že vám můj recept přišel tak k chuti-díky:yes:;-):-K

:yes: výborné dnes jsem to vařila už po 3 , a rodinka si pochvaluje :-)

Fazole jsou u nás vždy vítány:yes::yes:

Bibinka:A navíc mám slabost pro lusky i fazolky:-p.Zasedla bych a dlabala lžící:-8.
Velmi vydařená improvizace Bibinko:yes:.

chocolate:Lucko, to máš naprostou pravdu;-)

Masíčko z PH nemá chybu:yes:.

jarda Kadic:Jardo, díky;-)už je to opraveno, ani nevím, jak mi to tam skočilo:-D

jarka skrobakova:Jaruško, děkuji ti za pochvalu;-):-K

Krásný recept Jani, foto je překrásné a ten talíř:-K:-O:-O. +3 bodík:yes::yes::yes:;-)

;-):-p:yes:

Bibi,máš pravdu, vepřové je nejlepší zelenina,kterou znám:-D:-D:-D:-D:-D za takový překlep si zasloužíš bod:-)):-)):-))

Tématické fráze:
vepřová plec nejlepší recepty, vepřové plecko v ph, vepřová plec, vepřová plec recepty, veprova plec s fazolemi, vepřová plec v ph, vepřová plec na kopru, vepřová plec na bílíh fazolí, vepřová plec s bílými fazolemi, recepty z plecka, recepty plecko, recepty na vepřovou plec, plec s fazolema, veprove plecko recept, plec s fazolemi, ph recepty, vepřová plec na fazolích, veprova plec s fazolky pečena, recept plecko fazole, pečená vepřová plec na fazolích

Suroviny:
plec vepřová, fazolky zelené, fazole bílé malé, cibule, česnek, kopr čerstvý, zázvor sušený, pepř, sádlo, sůl, sádlo, mouka hladká

Přidat fotografie receptu