Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Křidélka pro pekelníky

Hodnocení receptu je 4,9 (22×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

JanaDorazinova JanaDorazinova

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie956 kJ /
228 kcal
Bílkoviny2,23 g
Tuky0,29 g
Vláknina2,78 g
Cholesterol 0 mg
Sodík 435 mg
Sůl1,05 g
Sacharidy53,46 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Ze všech ingrediencí si umícháme marinádu a do ní vložíme křídla na 24 hodin do lednice. Krok 2: Pak buď grilujeme na ohni, nebo pečeme v troubě.

Zveřejněno 11. 4. 2009

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Křidélka pro pekelníky

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/mwE9

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Křidélka pro pekelníky

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/mwE9

Marie

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (14)

Super. Pálí ale chutná 😀

cvrnda: stačí i kratší dobu, ale jsou opravdu skvělé :-)

:yes: akorát ta lžíce chilli (možná jak které) se mi nezdá a marinovat na 24 h je též zbytečně?

Zdena z JM: Děkuji :-), mám radost, že chutnalo a určitě by se marináda dala použít i na jiná masa;-)

Včera jsme měli k obědu a musím moc pochválit.Výborná marináda,která by se určitě hodila i na jiná masa.Podávala jsem s čerstvým domácím chlebem.:-p:-p

Irule: Díky za foto;-)

:yes::yes::-p:-p skvělé:-!:-K

:-p:yes::yes:

Vypadají báječně!!:yes::-p. A skvělá fotka, přímo k oblíznutí ;-). Jani, zdravím po Velikonocích a recept ukládám k vyzkoušení. Díky.

:-D:-p:yes:Já to prubnu i z kuřecích stehýnek, nejde o nic, bude to asi stejné a uňo - fuňo :-!;-):yes:

Jani, miluji pikantní jídla.:-p Recept dávám do oblíbených a posílám bodíka. Křidýlka vypadají senzačně. Zkoušela si marinovat i kuřecí stehna? Já křidýlka totiž nekupuji.

Jani, křidýlka vypadají hodně jedle:-p a na jednu porci ještě 4 piva na zapití.:-) Posílám bodíka.:-!:-)):yes::yes::yes:
Jó, nafotil jsem ti beránka skořicovo-jablečného.;-);-)
http://www.toprecepty.cz/recept/4525-beranek-skori...

No, Jani, nemohl tu ten recept být už ráno? :-) Také jsem dělala křídélka, ale i tak jsou už pryč :-)Bodík! Mimochodem ta včerejší tlačenka byla fakt moc dobrá. Oči by jedly dál,chuť také byla, ale postava říkala - Dost!

:-p a jistě i pekelně dobře chutnají:-D:yes:

Tématické fráze:
křidélka, medova kridelka, pikantni křidélka na medu, kuřecí křídla na medu s kečupem, kuřecí křidélka v troube, krůtí křídla na medu, recept křidélka, pikantní kuřecí křidýlky,recept, kureci kridla pro pekelniky, kachni kridelka, kuřecí křidýlky, křidélka recept, recepty křidélka, křidélka recepty, magi nápady, pekelna kureci křidélka, marinovana kridelka, kuře po kanadsku recept, kuřecí v medové čili omáčce, recept na kridelka

Suroviny:
křídla kuřecí, kečup sladký, med, nať petrželová, cibule, sůl, šalvěj, šťáva citronová, česnek, koření chilli, maggi, marináda medová avokádo, olej, brambory, hranolky, chléb

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu