Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Zvláštní smažená kuřecí stehna

Hodnocení receptu je 4,8 (26×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

magdalenka magdalenka

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Postup přípravy

Krok 1: Kuracie mäso osolím, okorením, ponatieram majonézou. Obaľujem v strúhanke. Uložím na plech - poolejovaný, alebo použijem peč. papier. Pečiem do zlata. Počas pečenia raz otočím.

Zveřejněno 19. 10. 2009

Poznámka autora magdalenka

Takto "smažené" kura je zas trochu iné, oplatí sa vyskúšať.

Najradšej podávam so zemiakovou kašou a paradajkovým šalátom.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Zvláštní smažená kuřecí stehna

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/zvp8

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Zvláštní smažená kuřecí stehna

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/zvp8

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (33)

Jikotka: veľmi si ma potešila. Zdravím!

magdalenka:Posílám velkou pochvalu,moc jsme si pochutnali...podobně nakládám do jogurtu,v majonéze je to výborné :-p:-p:-p:yes::yes:

Danielka, do jogurtu nakladám vykostené stehná tiež, sú fakt potom úžasné...

Magdalenko, do jogurtu nebo zakysane smetany nakladam nejmene na 24 hodin a potom smazim. Masicko je uzasne krehke a stavnate. S majonezou to neznam a urcite vyzkousim. Vyborny napad...:yes: Manzelovi to prave z te smetany moc nejde pod nos, ale dcera a ja se po tom muzeme ulouct:-p:-p:-D. S majonezou to bude zase chutnat jinak. Urcite vyzkousim a posilam bodik...:-K Do te smetany nekdy davam rozetreny cesnek nebo koreni podle chuti , rozslehane vajicko a na to strouhanka, krasne to drzi, nic se neodlepuje...:yes: to vajicko myslim zaslehat uz do te smetany...:-D

Bibi, super nápad! Namazať smotanou a na to strúhanka?

Magdalenko, vyzkoušej někdy místo Majolky®, potřít zakysanou smetanou-taky výborný a není to tak tučné. Dávám ti 17.boda:yes:

:yes::-))

:-p:-p to vypadá lákavě :yes:ukládám do oblíbených a posílám+1 ;-)

Jani, si môj človek, ja milujem tiež všetky vysmážané veci, kuracie vlastne najviac...;-)

Magdi, bylo to skvěléééé:-p:yes::yes: dala jsem to na ten papír, ale musela jsem přidat malinko oleje, jinak jsem měla pocit, že se to tak nějak suší a boky byly nedotknuté nějakým tukem. Tak cca 3 lžíce oleje to spravily. Mám strašně ráda smažené kuřecí stehna, ale na pánvi to není ono. Tyhle byly fáákt mňamózní!!:-p Přidávám nějaké fotečky a díky za recept. Fakt usnadněná práce, žádná vajíčka, mouka...jen strouhanka a drží;-) Jo, a dala jsem to sdílet na facebook, pro super nápad;-)

Jani, neboj, nejako to dopadne. Ja mám dve trúby a obe elektrické a každá pečie inak, asi 200 stupňov daj a nazeraj a pichni do toho vidličkou...zvládla si aj oveľa náročnejšie veci, ja o teba, teda nemám vôbec strach! (teda o tvoje stehná):-D

Magdi, už jsem se tě taky chtěla zákeřně zeptat:-D, na kolik pečeš. :-D Úplně tě chápu, musím si taky zvyknout, že ty údaje mám sledovat. Dala jsem to na ten pečící papír a celá stehna. Trochu jsem je nakrojila, tak si mne nepřej, jestli budeme bez oběda!:-)):-D:-)):-D

Zdenka, vďaka!

Magdalenko, přidávám fotku a bodík. Dělala jsem z celých kuřecích čtvrtek, všem moc chutnalo.:-p:yes:

:-p

Načíst další komentáře (15)

Tématické fráze:
smažená kureci stehna, smažené kuřecí stehna, smažené kuře, smažené kuřecí stehno, smažené kuřécí čtvrtky, recepty ládi hrušky - kuřecí stehýnka obalovaná, kuřecí stehna smažená, kuřecí stehna jinak, zvláštní recepty, smažená stehna, kuřecí stehna, smažené řízky v remosce, smažená kuřecí stehna recepty, obalované kuřecí stehna, smažená kuřecí stehna recept, smazene kureci, obalovaná kuřecí stehna, kuřecí stehna s majonézou, smažené stehna, kuřcí stehna

Suroviny:
stehno kuřecí, majonéza, sůl, koření na kuře, strouhanka, olej

Přidat fotografie receptu