Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vepřové maso se sýrem a žampiony

Hodnocení receptu je 4,8 (18×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

misza misza

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie485 kJ /
116 kcal
Bílkoviny20,00 g
Tuky4,00 g
Vláknina0,00 g
Cholesterol 73 mg
Sodík 860 mg
Sůl2,00 g
Sacharidy0,00 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Panenku jemně naklepeme a ochutíme kořením (dle chuti). Poté maso osmažíme a vyjmeme jej na talíř. Krok 2: Do toho samého oleje dáme žampiony, šunku nakrájenou na proužky a cibulku nakrájenou na kolečka. Orestujeme. Krok 3: Na talíř položíme maso, na něj klademe směs ze žampionů a posypeme strouhaným sýrem. Zapečeme v mikrovlné troubě. Krok 4: Podáváme s hranolky nebo opečenými brambory a tatarkou.

Zveřejněno 9. 8. 2009

Poznámka autorky misza

Může se použít i kuřecí maso a plátkový sýr a někdy dělám směs jen se žampiony.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Vepřové maso se sýrem a žampiony

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/PZW1

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Vepřové maso se sýrem a žampiony

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/PZW1

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (17)

bartes30:Děkuji za pochvalu receptu, jsem ráda, že chutnalo:-))

Teda opravdu děkuju za takový recept, jsem chlap a mlsný! Ale tohle mě dostalo!!! Rychlý, ale hlavně tak dobrý, luxus!!! Jenom sem přidal, že jsem to dal do zapíkací mísi a na 15 minut dal do trouby :-p:-p:-p

Michal Janeček 20. 3. 2012 19:36
Teda opravdu děkuju za takový recept, jsem chlap a mlsný! Ale tohle mě dostalo!!! Rychlý, ale hlavně tak dobrý, luxus!!! Jenom sem přidal, že jsem to dal do zapíkací mísi a na 15 minut dal do trouby :-)

MickaE:-) jsem moc ráda, že chutnalo :-* a děkuji za fotku:-K

Miszo bylo to vynikající, všichni si pochutnali a chválili. Takže děkuju za recept :-):yes: dala jsem sem i fotku

Krásně to vypadá,věřím,že i chutná. Jdu na to.Diky za tip.:-p

MickaE jsem moc ráda, že jsi si vybrala můj recept:-) Pak mi napiš jak chutnalo a klidně přidej i fotečku;-) :-K

vypadá to dobře, včera jsem si naložila maso dneska to zkusím ukuchtit :) Dávám bodík :yes:

Jarolimkaa :-D - Díky za chválu mých receptů:-)) Vždy to potěší:-8 Jsem ráda,že jsi se zaregistrovala a až se trochu více rozkoukáš tak tu vlož i nějaký tvůj recept. Už se těším ;-)

mňam mňam já mám na to chuť , kdy nás zvěš na oběd ?

mnam mnam davam bodik a ukladam

mam rad žampiony tak se těšim ty hranolky a okurka a rajčata vypadají lákavje:-p:-p:-):-)

Vypadá to skvěle zkusím to a dávám bodík:yes::-)

Jirka Kadlec 6. 12. 2009 11:35
Moc zajímavé:yes:a taky chutné!Dávám bodík:-)

Děkuji za bodíky a pozitivní ohlasy. Potěšilo mě to. :-)Jsou tu opravdu šikovné kuchařky (i kuchaři):-8.Chválím, chválím, chválím :yes::-)

Načíst další komentáře (2)

Tématické fráze:
vepřové maso se žampiony, vepřová panenka se žampiony, vepřová směs se žampióny, veprove maso na zampionech, vepřová panenka se sýrem, vepřová panenka na žampionech, vepřové maso s žampiony, vepřový steak se žampiony, žampiony recepty, vepřový steak recept, vepřové na žampionech, recepty z vepřového masa, vepřové maso recepty, vepřová panenka s žampiony, maso se syrem, maso s žampiony, veprovy steak na zampionech, vepřová panenka žampiony, maso se žampiony, vepřové se žampiony

Suroviny:
panenka vepřová, žampióny, šunka, sýr strouhaný, cibulka jarní

Přidat fotografie receptu