Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Trdelník na plechu

Hodnocení receptu je 4,9 (58×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

cathleen cathleen

Snadný

Doba přípravy 50 min Doba přípravy: 30 min Doba tepelné úpravy: 20 min bez doby kynutí

50 min (30 min příprava + 20 min tepelná úprava, bez doby kynutí)

Zbožňujete vůni trdelníku a sbíhají se vám sliny pokaždé, když jdete kolem stánku? Upéct domácí trdelník není složité, ale zabere to čas i práci. My pro vás máme rychlejší a jednodušší recept - trdelník na plechu.

Suroviny pro 1 plech

1plech

Nahlásit chybu v receptu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie19 111 kJ /
4 568 kcal
Bílkoviny105,20 g
Tuky195,18 g
Vláknina29,50 g
Cholesterol 730 mg
Sodík 155 mg
Sůl0,35 g
Sacharidy551,60 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Ze všech surovin vypracujeme těsto a necháme ho vykynout. Krok 2: Pak znovu propracujeme a roztáhneme na plechu na pečicím papíře (třeba jako těsto na pizzu). Krok 3: Necháme chvíli kynout, potřeme bílkem, posypeme ořechy a pečeme v troubě vyhřáté na 180 °C asi 20-25 min. Krok 4: Ještě horký bohatě posypeme cukrem. Krok 5: Po vychladnutí krájíme na řezy.

TIP: Jak na mini trdelníky?

Zveřejněno 18. 12. 2008

Poznámka autorky cathleen

Tento a další moje recepty najdete na webu http://www.pekarnomanie.cz/ nebo v knize Hrátky s těstem.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Trdelník na plechu

Aktuální verzi receptu včetně video receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/M8nG

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Trdelník na plechu

Aktuální verzi receptu včetně video receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/M8nG

Marie

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (34)

:-)<3:yes::yes::-K

Ivuš, vyzkoušela jsem upéct podle tohoto receptu, po upečení jsem ještě trochu pokapala rozpuštěným máslem s troškou rumu. Těsto je jako peříčko a celkově chuťově je to moc dobré. :yes: Taky rychlá příprava , co víc si přát. Bod jsem už dala, tak jen foto.:-K

Vyborny vonavy moucnik s vuni a chuti trdelniku. Delala jsem dnes a pouzila jsem k priprave prirodni kvasek <3 dovolim si pridat fotku:-K

bara.it: děkuji za foto :-K Kváskovou verzi jsem ještě nezkoušela, ale určitě je výborná :yes:

Dnes jsem pekla skalický trdelník na plechu Je to MŇAMKA v pravém slova smyslu :yes:

Ahoj, zkusila jsem tenhle recept. S těstem se pracovalo dobře. Jen mi přišlo, že bylo moc vysoké. Místo normálního cukru jsem dala třtinový a přišlo mi to málo sladké, to asi tím třtinovým cukrem. Jen jsem posypala skoř. cukrem a vanilínovým a provonělo to nádherně celý byt. Nicméně příště z toho asi zkusím udělat dva pekáče nebo udělat poloviční porci těsta. Druhý den na mě to těsto bylo už moc suché a vyrostlo na cca 3-4cm, což je pro mě dost. Někomu ale je po chuti. Ale čerstvé (až na tu malou sladkost - moje chyba) je to vynikající! :-)

Martina: :-8 děkuji za podrobnou zprávu, jsem ráda, že chutnal:-K

Jitta Mat: díky, to mě těší:-)

VÝBORNÉ!!! :yes:
Zkoušely jsme s tchýní dát na ořechy i posypku a je to také vynikající.

snazilka:teď mě těstíčko kyne a jsu zvědavá jak se mě to podaří,,snad bude dobrunký;-)

Toto je naprosto vynikající recept - vyšel mi z něho trdelník s chutí, jakou má ten kupovaný, navíc v podobě "placky", což já velmi oceňuji!!! :-K:-K:-K Je to jednoduché, rychlé, pohodlně se peče a mě se to i lépe krájí a jí. Na posyp jsem si vystačila s vanilk. a skořicovým cukrem, ořechů mi netřeba, možná by mi bylo i líto potlačit jimi chuť takto skvělého těsta. Těším se, že brzy zase upeču... Díky za bezvadný recept!:yes::yes::yes:

Zuzana: Zuzi, tak co, jak to dopadlo? Mně to těsto kyne dobře, jaké droždí jsi použila?

Dobrý večer, těsto mi kyne asi 2 hodiny a nevystouplo ani o centimetr, tak nevím :( Uvidíme, jak to dopadne po upečení

urcite viskousim bezva recpt:-8

:-))Vyzkouším a dám vědět:yes:

tak jsem ho včera pekla a ještě vlažný byl absolutně úžasný.:yes::yes::-D:-*:-p půlku jsem posypala vanilkovým cukrem a druhou skořicovým cukrem. a přestože jsem tomu nemohla uvěřit, kousek zbyl. jenže ten byl dneska ráno takový suchý. tak mě napadlo, jestli by nešlo nahradit třeba 1/2 mléka vodou? nebo mouku vyměnit za hladkou? jinak ivčo, od tebe recepty nemají chybu.:-D

:-O:yes::yes: ukladam! najlepsie su skalicke trdelniky,ale tento skusim tiez

Ráda vyzkouším. Ale chtěla bych vědět jestli to chutná jako trdelník který se dá koupit před tescem... Díky.

a ja som si ho dnes kupila pred tescom ako sa patri:-D

Je to suprrrrr:yes: dal sem to svý přítelkyni jako:-K a :-8 líbilo se. Je to lehkej;-) recept:-p měl sem to hotový za chvíli.

ahoj, tak právě jsem těsto strčila do trouby a za cca 20-25min se ukáže jak jsem šikovná. Doufám, že to bude mňamka jak tady všichni píšete. Napíšu až budu mít plný pupíček:-p

:-Dtet jsem ho dopekla,je vyborny.

Tak jsem ho večer upekla a bohužel pro něj východ slunce neviděl ;-)
Fakt výborný recept!!! Jednu várku jsme zkoušely natáčet na váleček a vypadalo to jako kupované.
Rozhodně doporučuji si tuto mňamku upéct.

Tak tohle je opravdu skvělé řešení. Udělala jsem na vrch tři příchutě kokos, skořici a vanilkový cukr. Nejlepší byl ten vanil. cukr určitě vyzkoušějte. Za 5 minut to bylo snědeno:-)

A má to aspoň trošku podobnou chuť jako ten správnej stáčenej slovenskej trdelník??

FaustinoCZ 2. 8. 2009 16:53
Presne to sem hledal, testo uz kyne, snad to dobre dopadne =o):-))

je to dobrý recept jen jsem ho trosku vylepsila skořicí a chutná to výborně:yes:

Na přání dcery jsme dnes vyzkoušely "trdelník":-) a musím říct, že je to opravdu moc dobré kynuté těsto:-D doma jsme měli jenom arašídy, ale i s nima to bylo vynijkající.Kdo nemá rád ovocné koláče, tak na tomhle si určitě pochutná:-))cathleen díky za recept, zasloužíš si bodík:yes: přidala jsem fotku, nevadí:-?

včera jsem ho vyzkoušela a je opravdu dobrý.:-):-8 Příště ho dám na větší plech, aby nebyl tak vysoký

trdelníííkk uopee mňamka.....vždycky sme to vyjídali ve škole a kradly sme to kuchařkám :-D:-D

Já myslím, že to bude chutnat podobně, jako to co si dělávala babička s mamkou. Kynuté těsto - postup jako v receptu nahoře - posypaly krystalovým cukrem a skořicí. Nám dětem to moc nechutnalo:-(:-((, ale ony si vždy, když dělaly koláč s ovocem a drobenkou, tu jejich pochoutku upekly.:-p:-p:-p

Tohle musím zkusit a jsem na to dost zvědavá. Když zadělávám kynuté těsto na koláč na velký plech, dávám poloviční množství mouky. Tohle je celkem víc než kilo hmoty. Takže po vykynutí to musí Být asi tak 3-5 cm vysoké. Nemusí to být špatné, ale má to ještě něco s trdelníkem společného?

Načíst další komentáře (2)

Tématické fráze:
těsto na trdelník, nejlepší těsto na trdelník, domací trdelník na plech, moučníky na plech, ten nejlepší recept na trdelník, těsto na trdelníky, trdelník těsto, skalické trdlo, nejlepší domácí trdelníky, skalický trdelník na plech, těsto trdelník, chlejst na plech, trdelníky z kynutého těsta, jednoduchý recept na trdelníky, nejlepší domácí trdelníky z másla, trdelnik-recept, domaci trdelnik, jak se peče trdelník, dobré kynuté těsto, recepty-trdelník

Suroviny:
mléko, rum, máslo, žloutek, cukr, mouka polohrubá, droždí, sůl, bílek, ořechy, cukr moučkový

Přidat fotografie receptu