Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Kynuté tvarohové rohlíčky

Hodnocení receptu je 5,0 (29×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

JanaDorazinova JanaDorazinova

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie14 320 kJ /
3 423 kcal
Bílkoviny79,78 g
Tuky173,24 g
Vláknina18,36 g
Cholesterol 529 mg
Sodík 589 mg
Sůl1,35 g
Sacharidy376,90 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: V troše oslazeného mléka rozmícháme droždí. Nalijeme do mouky, přidáme rozpuštěný tuk, vejce, sůl, zbytek mléka a vypracujeme hladké těsto. Necháme 15 minut odpočinout. Krok 2: Rozdělíme na 6 až 8 bochánků, z každého vyválíme placku a nakrájíme na 6 i více trojúhelníků, podle toho, jak je chceme velké. Krok 3: Plníme tvarohovou nádivkou, já jsem spotřebovala na tady to množství 1 a půl tvarohu. Pečeme a ještě teplé potíráme máslem a obalujeme v cukru. Krok 4: Samozřejmě, že jsem si těsto udělala v pekárně, chtěla jsem to hlavně podle receptu popsat pro ty, kdo ji nemají.

Zveřejněno 9. 7. 2009

Poznámka autorky JanaDorazinova

Zdroj- Chválené recepty

Určitě jsou tady holky, co by je měly hezčí, nicméně, jsou vynikající i tak.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Kynuté tvarohové rohlíčky

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/k5pE

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Kynuté tvarohové rohlíčky

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/k5pE

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (57)

Senzační, měkkoučké:-)

:yes: Moc dekuji za tento recept. Opravdu vynikajici!!!!!! Ja dala pul masla a pul hery a do testa pridala jeste 100 g mouckoveho cukru a vysledek opravdu skvely. Rohlicky nevydrzely dlouho, jen se po nich zaprasilo. Pro velky uspech jsem z tohoto testa upekla kolacky, taky mohu doporucit. Skvele. Pokud prijdu na to, jak sem vlozit fotky, pridam.

Martina: :-8:-K:yes:

charlie: ukladaj rohlíčky tým koncom trojuholníka na plech...

Nevíte prosím, co mám dělat, když se mi od rohlíčků odlepuje konec toho trojúhelníčku? Vůbec to potom nevypadá pěkně :-)

iluuuu:;-)

Rohlíčky výborné.....:-)

Veru-praha: Taky dnes oprašuji pekárnu, tak jen směle do toho :-)

Veru-praha 30. 3. 2014 11:59
Tak ty jsou úplně božský... dneska dělám na poždání znova :) teda spolu s pekárnou děláme :) plním tvarohem a povidly a můžeme se po nich utlouct!:-8

minich: Děkuji :-)

Tak jsem dnes pekla ,úžasné rohlicky :yes::-K

Vladka (neregistrovaný/á) na tom vůbec nezáleží, jaké tvary se vytvarují, hlavně, že pak chutná;-)

Super recept.:-! Nešly mi teda udělat pěkné rohlíčky, tak jsem dělala psaníčkový šátečky, ale během dne zmizely úplně všechny. :-)):yes:

jarkave,pitanet, děkuji a jsem moc ráda, že chutnaly!!!:-)

jsou vyborny, celkem rychly urcite jsou vyborny i na slano:-):-p:yes: diky za paradny snidani:-D

:-K:-K Ahoj tak jsem dělala tyto rohlíčky a můžu říct, že nemají chybu jsou moc dobré mám taky recept ale ty vaše jsou o mnoho chutnější:-)):-)):-)) je to za víc bodíků

Načíst další komentáře (15)

Tématické fráze:
kynuté rohlíčky s tvarohem, tvarohové rohlíčky, kynuté rohlíčky, kynute rohlíčky bez kynutí, rohlíčky bez kynutí, rohlíčky z kynutého těsta, tvarohové rohlíčky z kynutého těsta, recepty moučníky s foto, rohlíčky s tvarohem, www recepty online cz, tvarohové kynuté těsto, kynuté tvarohové těsto, žemlovka s jablky a tvarohem recept, rohlíčky, tvarohová náplň do rohlíčků, kynuté těsto s tvarohem, kynuté tvarohové rohlíky, recepty online cz, recept na kynute rohličky, tvarohové rohlíčky recept

Suroviny:
mouka polohrubá, tuk hera, vejce, droždí, mléko, sůl, cukr, tvaroh

Přidat fotografie receptu