Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Kakaová buchta s kompotem

Hodnocení receptu je 4,7 (9×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

FLOJAR

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie18 421 kJ /
4 403 kcal
Bílkoviny85,04 g
Tuky161,68 g
Vláknina26,00 g
Cholesterol 777 mg
Sodík 373 mg
Sůl1,11 g
Sacharidy638,90 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Sypké suroviny smícháme, přidáme vejce, olej a nakonec šťávu z kompotu. Poté do směsi přidáme ovoce z kompotu a jemně zamícháme. Krok 2: Nalijeme na vymazaný a moukou vysypaný plech, pečeme na 170°C asi 30 minut. Sypeme moučkovým cukrem.

Zveřejněno 11. 4. 2010

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Kakaová buchta s kompotem

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/jYwP

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Kakaová buchta s kompotem

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/jYwP

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (11)

Výborná, vláčná a rychlá buchta. Dělala jsem s angreštovým kompotem <3 :yes:

Moc dobrá, rychlá, hezky mokrá. Já ji dělám s meruňkovým kompotem (velkým), dávám hodně kakaa a navrch polévám kakaovou polevou. Peču v dortovém korpusu, tam ale není za 30 minut hotová, minule jsem ji pekla skoro hodinu. Rozhodně doporučuji.

Je to velmi dobrá buchta:-))

je mi sice12,ale tohle tu buchtu umím na zpaměď:-p

no je to velmu dobré a chutné doporučuji to:-):-D

nic moc
dal jsem tam kafé dobré

:yes: :-K :yes: +6

Děkuji všem za krásné přivítání.:-8

:yes::-pvitej na topkách

Flojar:-Ktaktéž vítej na topkách, ať tvé kroky vrací se na tento web, kde mno krásných receptů je;-),
receptík na kakaovou buchtu dělám podobně a vím, že chutná velmi v naší rodině:-pbezváhání 3.tí bodík ten tvůj je;-):yes:

FLOJAR vítej na Topkách:-K a přidávám první plusík. Zajímavé s tou šťávou.;-) Ať se ti mezi náma líbí a měla bych prosbičku, mohla bys příště psát malým písmem?;-) Jinak super:-p:yes::yes::yes:

Tématické fráze:
rychlá buchta s kompotem, koláč s dýňovým kompotem, kakaová buchta s meruňkami, rychlá buchta s meruňkovým kompotem, buchta z kompotu, buchta s kakaem, litá buchta, koláč s meruňkovým kompotem, kakaová buchta bez vajec, buchta z jablek, kakaová buchta s višněmi, recepty s dynovym kompotem, buchta s pudinkem a kompotem, kolac s celym kompotem, kolac s kompotem, buchta kompot, kolač s angreštovým kompotem, litá buchta s merunkovým kompotem, pečeme s kompotem, čokoládová buchta s ovocem

Suroviny:
mouka polohrubá, cukr, olej, vejce, kakao, prášek do pečiva, kompot

Přidat fotografie receptu