Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Smetanovo - jogurtová zmrzlina

Hodnocení receptu je 5,0 (34×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

cathleen cathleen

Snadný

Doba přípravy 15 min Doba přípravy: 15 min bez doby mražení

15 min (15 min příprava, bez doby mražení)

Osvěžující, smetanovou zmrzlinu ocení během horkých letních dnů všichni členové rodiny. Nejen, že vás zchladí, zažene chuť na sladké a potěší vaše chuťové pohárky, díky domácí výrobě navíc víte, co jíte.

Suroviny pro 1 dávka

1dávka

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie5 591 kJ /
1 336 kcal
Bílkoviny34,53 g
Tuky83,45 g
Vláknina0,00 g
Cholesterol 304 mg
Sodík 346 mg
Sůl0,71 g
Sacharidy111,73 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Všechny suroviny umixujeme dohromady. Krok 2: Pokud je potřeba, přidáme citronovou šťávu nebo dosladíme dle chuti a dáme umíchat do zmrzlinovače. Krok 3: Pokud zmrzlinovač nemáme, dáme zmrazit do mrazáku, ale pak je potřeba každou hodinu krabičku se zmrzlinou otevřít a dobře promíchat zmrzlou hmotu se zbytkem. Tím předejdeme tvorbě ledových krystalků.

TIP: Jak připravit zmrzlinu bez zmrzlinovače

Zveřejněno 19. 4. 2010

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Smetanovo - jogurtová zmrzlina

Aktuální verzi receptu včetně video receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/RlAq

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Smetanovo - jogurtová zmrzlina

Aktuální verzi receptu včetně video receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/RlAq

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (21)

:-pHned bych si dala:-p+21:yes::yes:

@cathleen, ja som ho vynechala a trosku som to upravila, dala som receptik na slovensku verziu :-) dakujem za inspiraciu. zmrzlinka je kyselkava vdaka jogurtu, vyborna!

:-( já měla doma sušené kojenecké mlíčko někdy před 22 lety...už si nepamatuji, jak chutná:-D

michsamant - já jsem měla jen sušenou smetanu do kávy. dala jsem a doma se málem porval manžel s dcerou o misku se zmrzlinou:-D:-D:-D:yes::yes:

aha este tu je taka s jogurtom...susene mlieko moze byt susene kojenecke?? ci asi nie, to bude asi ina chut:-?

ivčo, včera jsem dělala a je úúúúúúžasnáááááááá:yes::-D:-D:-D dávám další bod ;-):yes::yes::yes:

mnam....tak do toho pujdu :) bodik cislo 17 uz je pripsany :-K

Ivi, vypadá moc lákavě a silně jedle:-p:yes: Tak jsi už začala zmrzlinovou sezónu:-))

:-O:-O Cathleen - ty už máš zmrzlinovou sezónu :-? :yes::yes:

:-O:-p:-O:-p:-O:-p+

honem ukládám, to si zase šplhnu:-D:yes::yes:+14

AniCiz - neušlehaná šlehačka, jen všechny suroviny mixlé ponorným mixérem dohromady.

receptík na léto jedna báseň.:-p:-KDávám bodík a ukládám:yes::-K

Hned jsem receptík uložila.:-KDětem jistě přijde k chuti.:yes::yes::yes:

Ty jsi taková pokušitelka...:yes::-p:-p;-):-8

Načíst další komentáře (6)

Tématické fráze:
jogurtová zmrzlina, jogurtová zmrzlina recept, domaci zmrzlina z jogurtu, domácí jogurtová zmrzlina recept, domaci jogurtova zmrzlina, recept na jogurtovou zmrzlinu, jogurtová domácí zmrzlina, zmrzlina z jogurtu, zmrzlina z jogurtu recept, zmrzlina jogurtova, domácí zmrzlina jogurtová, recept jogurtová zmrzlina, jogurtova zmzlina, jogurtové zmrzliny, jak vyrobit jogurtovou zmrzlinu, domácí zmrzlina s jogurtem, recept zmrzlina z jogurtu, jogurtová zmrzlina domácí, jogurtová zmrzlina recepty, jak vyrobit jpgurtovou zmrzlinu

Suroviny:
jogurt bílý, smetana ke šlehání, mléko sušené, cukr, šťáva citronová

Přidat fotografie receptu