Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Mini-dělové koule s "rajdou"

Hodnocení receptu je 4,4 (5×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

vladi vladi

Snadný

Suroviny

Porce: 4-5 porcí

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie5 659 kJ /
1 353 kcal
Bílkoviny96,35 g
Tuky73,66 g
Vláknina8,50 g
Cholesterol 599 mg
Sodík 2,40 g
Sůl5,82 g
Sacharidy73,00 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Rohlíky namočíme v trošce vody (mléka), mleté maso, koření, vejce, cibulku, pažitku, nastrouhaný Eidam- dobře v míse promícháme-když je to ještě řídké, můžeme přidat trochu strouhanky. Krok 2: Utvoříme koule-obalíme ve strouhance a na oleji usmažíme. Podáváme na víc způsobů-k rajské, svíčkové anebo s bramborem i jen s chlebem a okurkou jako klasický karbenátek.

Zveřejněno 21. 4. 2010

Poznámka autorky vladi

Tohle jídlo určitě každý zná, jen jsem tomu možná dala "svůj" originální název. Tak dobrou chuť.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Mini-dělové koule s "rajdou"

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/QkMl

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Mini-dělové koule s "rajdou"

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/QkMl

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (7)

Tou rajdou sa myslí rajská, že ? :-D:-D:-D:-D:-D U nás sa rajda hovorí niečomu, resp. niekomu úplne inému :-D:-D:-D:-D

Taky dělám a je to výborné papání:yes::-* +5

no,tak rajskou teda můžu po litrech...mňam...:yes:+:yes:
oběd na zitra...:-K:yes::-K

děkuji "michsamant" za bodík:-)):-)):-)

:yes:

No, já to taky nechápu, ale já to nebyla;-)

Toto je už téměř klasika, ale já neumím ochutit rajskou:-8, takže to moc nedělám.:-(
Jen poznámka: kdo sem dáváte podobné recepty - nechápu co je podobného na tomto receptu a na karbanátkách se sýrovou omáčkou :-//

Tématické fráze:
jak ochutit mlete maso, mleté koule s rajskou, mleté koule s rajskou omáčkou, jak ochutit mletou, mleté maso kuličky s rajskou, jak ochutit rajskou, mlete koule do rajsky, jak ochutit mleté maso do rajske, koule z mleteho masa na spusob svičkove, koule z mletého masa s rajskou omáčkou, rajská omáčka -masové kuličky, mini recepty, jak ochutit masové kuličky, jak ochutit masové kuličky do rajské omáčky, jak ochutit rajskou omáčku, jak ochutit kuličky do rajské, jak ochutit mlete, pštrosí vejce s rajskou omáčkou, mleté koule, koule ve svičkove omačce

Suroviny:
maso mleté, rohlík, mléko, pepř, sůl, cibule, pažitka, vejce, koření na mleté maso, sýr eidam, strouhanka

Přidat fotografie receptu