Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pomazánka s anglickou slaninou

Hodnocení receptu je 4,9 (19×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

ivulinka ivulinka

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie10 306 kJ /
2 463 kcal
Bílkoviny52,20 g
Tuky246,60 g
Vláknina0,60 g
Cholesterol 1,49 g
Sodík 4,24 g
Sůl10,40 g
Sacharidy8,43 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Obrané maso z kostí spolu s anglickou slaninou, natvrdo uvařenými vejci a okurkami umeleme na masovém strojku. Krok 2: Přidáme hořčici, majonézu, sůl a pepř. Promícháme a dáme do lednice vychladit. Krok 3: Podáváme na toustovém chlebu, zdobené pažitkou. Záměrně jsem do pomazánky nedávala cibuli ani česnek, aby vynikla chuť a vůně domácí uzené anglické slaniny.

Zveřejněno 28. 3. 2010

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Pomazánka s anglickou slaninou

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/GR25

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Pomazánka s anglickou slaninou

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/GR25

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (9)

No teda Ivčo co mi to děláš, jukla jsem na tvé receptíky-sice se říká že sytý člověk nemá chut na další jídlo ale tady u tebe to ani jinak nejde,a tu pomazánku přímo cítím jak voníí.S dovolením příští dortík bude s touto pomazánkou.:yes::bodíček letí :-K

No, je to nádhera, ne nadarmo se říká, že jíme očima a já bych si do toho košíku hned hrábla;-):yes:

Určitě dobrota:-p:yes:+8

Pomazánky, to my máme rádi:yes:

Ivanko, z jakých kostí, uzených ? Máš nádherou fotku:yes::-)

Ivulinko, to je krásná fotka:yes::yes: a pomazánka bude určitě super:yes::yes: +

Téda holky, vy jste rychlovky, však taky se nestihla ani zaležet, pomohl jí především manžel a dcerka vyhládlá z venku. Nezůstala ani polovina, a já myslela, že bude na jak dlouho, vydrží sotva do zítřka.

Ta musí být dobroučká. Určitě vyzkouším:yes:....2

:-p:yes:

Tématické fráze:
anglická slanina v receptech, recepty s anglickou slaninou, vajíčková pomazánka se slaninou, pomazanky z angl.slaniny, anglická slanina recepty, jak dlouho vydrží pomazánka, pomazánka z uzené slaniny, obrané maso z kostí, domácí anglická slanina, vejce s anglickou slaninou, pomazánka ze slaniny a vajec, jak dlouho vydrží uvarene jidlo, vejce na toustovem chlebu, jak se dělá anglická slanina, jak dlouho vydrzi uzeny pstruh, jak dlouho vydrží v lednici uzené, recepty z anglickou slaninou, vajíčková pomazánka s anglickou, z jakého masa se dělá anglická slanina, recept s anglickou slaninou

Suroviny:
maso z kostí, slanina anglická, vejce, hořčice, majonéza, okurky sterilované, sůl, pepř

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu