Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Marinovaná mozzarella

Hodnocení receptu je 4,8 (19×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

mika59 mika59

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie5 520 kJ /
1 319 kcal
Bílkoviny99,88 g
Tuky46,85 g
Vláknina50,88 g
Cholesterol 240 mg
Sodík 874 mg
Sůl2,00 g
Sacharidy118,38 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Mozzarellu nakrájíme na přibližně stejně velké kousky. Rajčata taky nakrájíme na menší kousky. Smícháme část oleje s kořením, solí, pepřem a části oleje z rajčat. Dochutíme podle chuti. Krok 2: Do připravené marinády přidáme rajčata, sýr a česnek. Vše promícháme a předěláme do uzavíratelné sklenice. Pokud je třeba, doplníme olejem, aby sýr byl potopený. Krok 3: Marinujeme 24 hodin. Výborná chuťovka k vínu nebo jen tak s pečivem.

Zveřejněno 6. 3. 2017

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Marinovaná mozzarella

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/RvqR

Další recepty

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Marinovaná mozzarella

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/RvqR

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (5)

Super recept:yes::yes::yes::yes:, místo česneku jsem dala trochu pesta z medvědího česneku, bylo to vynikající.

redwinn: Děkuji..;-):-K

<3:yes:

Moc by mi to chutnalo<3<3, jen česnek (pro mne je čerstvý česnek zabiják) bych pro sebe nahradila trochou balzamika nebo vinného octa.:yes:

rozmarynaH: Marci i když je česnek v celku a jen to ovoní ? A děkuji ;-):-K

Tématické fráze:
mozzarella recepty, mozzarella recept, naložená mozzarella, recepty z mozzarely, mozzarela recepty, marinovaná mozzarella, naložená mozzarela, recepty s mozzarelou, mozarella recepty, nalozena mozarela, recepty mozzarella, recepty z mozzarelly, marinovaná mozzarela, marinovana mozarela, nalozena mozarella, mozzarella, mozzarela v receptech, recept na mozzarelu, mozzarella top recepty, recept ze sýru mini mozzarella

Suroviny:
sýr mozzarella, rajče sušené, česnek, koření oregáno sušené, sušená bazalka, bazalka čerstvá, pepř mletý, sůl, olej olivový

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu