Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Zelenina s kokosovým mlékem

Hodnocení receptu je 4,8 (10×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

hosta hosta

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie3 058 kJ /
731 kcal
Bílkoviny10,85 g
Tuky53,75 g
Vláknina19,38 g
Cholesterol 0 mg
Sodík 365 mg
Sůl0,98 g
Sacharidy42,33 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Očištěnou mrkev a oloupaný kedluben nakrouháme na tenčí plátky. V širším kastrolu orestujeme na oleji, posolíme, přidáme sušený česnek, špetku kmínu a kokosové mléko. Dusíme tak, aby zelenina zůstala křupavá. Krok 2: Mezitím nakrouháme i neloupanou cuketu a na posledních pět minut přidáme k zelenině. Nepřiklopené vydusíme na tuk, podle chuti dosolíme a trochu citronem okyselíme. Krok 3: Můžeme použít jako přílohu k masu, k pečeným bramborům nebo jen jako dietní lehkou večeři :D

Zveřejněno 11. 7. 2017

Poznámka autorky hosta

Pro zvýraznění chuti můžete posypat dorůžova opraženým kokosem.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Zelenina s kokosovým mlékem

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/BMOn

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Zelenina s kokosovým mlékem

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/BMOn

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Tématické fráze:
zelenina s kokosovým mlékem, cuketa s kokosovym mlekem, zapecena zelenina s kokosovým mlékem, dušená zelenina s kokosovým mlékem, zelenina na kokosovem mlece, zeleninová polévka s kokosovým mlékem, pečená zelenina s kokosovým mlekem, zeleninové rizoto s kokosovým mlékem, recep zelenina kokosove mleko, kokosové mléko a zelenina, zelenina v kokosovém v mléce, grilovaná zelenina s kokosovým mlékem, dušená mrkev s kokosovým mlékem, zelenina kokosové mléko, recepty s kokosovým mlekem, zelenina s kokosovy, kuře na zelenině s kokosovým mlékem, pečená zelenina na kokosovém mléce, zelenina s s kokosovým mlékem, zelenina v kokosovém mléce

Suroviny:
mrkev, kedlubna, cuketa, mléko kokosové, olej, česnek sušený, šťáva citronová, kmín celý, sůl

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu