Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Švestkový koláč - kynutý hrnkový

Hodnocení receptu je 4,8 (16×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

sunny.sofi sunny.sofi

Snadný

Doba přípravy 110 min Doba přípravy: 80 min Doba tepelné úpravy: 30 min včetně doby kynutí v pekárně

110 min (80 min příprava + 30 min tepelná úprava, včetně doby kynutí v pekárně)

Kynuté buchty s ovocem patří k oblíbeným moučníkům snad všech domácností. V tomto receptu je velkým pomocníkem domácí pekárna, která připraví těsto i s kynutím. Na nás je už jen vybrat ovoce a dohlédnout na pečení.

Suroviny pro 1 plech

1plech

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie22 689 kJ /
5 423 kcal
Bílkoviny125,86 g
Tuky153,87 g
Vláknina30,00 g
Cholesterol 533 mg
Sodík 719 mg
Sůl1,67 g
Sacharidy868,65 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Suroviny dáme do domácí pekárny v uvedeném pořadí a zapneme program Těsto. Krok 2: Troubu rozpálíme na 180 °C. Plech vymažeme tukem a vysypeme moukou. Vykynuté těsto přendáme na připravený plech. Krok 3: Těsto urovnáme na plechu a poklademe půlkami vypeckovaných švestek. Krok 4: Všechny suroviny na drobenku smícháme a promneme v prstech, dokud se směs nespojí a nezačne drobit. Poté drobenkou posypeme švestky. Krok 5: Připravené těsto s ovocem můžeme ještě před pečením posypat cukrem, skořicí nebo mandlovými lupínky. Krok 6: Pečeme v předehřáté troubě zhruba 30 minut dozlatova.

TIP: Nejlepší švestkové koláče

Zveřejněno 12. 8. 2014

Poznámka autorky sunny.sofi

1 hrnek = 250 ml

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Švestkový koláč - kynutý hrnkový

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/jVKY

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Švestkový koláč - kynutý hrnkový

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/jVKY

Marie

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (18)

MarcelaPa: Díky;-)

Cabova: máte to napsáno v poznámce. 1 hrnek = 250 ml.;-)

Zajímá mě prosím vás, jak velké používáte hrnky. Jestli 200ml nebo 250ml. Děkuji:-)

Petra Dvor.: děkuji:-K

Dobrý den, přidávám fotečku. Je to výborný koláč. Děkuji za recept. :-)

Je možné napsat recept na váhu, t.j. v gramech? Děkuji.

Těsta je na dva plechy. :)

Včera jsem dělala tento koláč,příprava díky pečce a odměřování na hrnky je rychlá,ale překvapilo mi,že těsto je takové bábovkové asi to dělá ten olej,ale jinak je koláč dobrý,všichni ho chválili;-):yes:

NADEI: Když jsem jezdil na prázdniny ,tak teta jinak než že sádlem nedělala,SADLO měli svoje, máslo nebo olej byl u nich úplně neznámý pojem:-D:yes: Yanulka tady má někde závin se sádlem a je taky dobrý:yes: už jsem si vzpomněl: Strakonické štrůdle:yes:

spagetka, NADEI: Moc vám oběma děkuji:-K,
sádlo dávám do těsta na slané rohlíky, tak proč nezkusit i tady. Díky:-):-p

:yes: není nad hrnkovou metodu a s pekárnou je to hračka :-)) místo oleje vyzkoušejte rozpuštěné sádlo, kynutým těstům moc chutná. Bodík je udělen, krásný koláček :-)

Vypadá to moc hezky :-p:yes:

jarda Kadic: i já jsem líná - proto vznikl tenhle receptík:-D:-8:-D ale hlavní kámoš je tu domácí pekárna:yes:;-)Díky moc:-K

danielle72: Moc děkuji:-K

Dokud vařila mamča,tak se u nás kynuté koláče dělaly taky.Co vařím já tak se koláče dělají taky, ale nekynuté, bo jsem línej:-D

Načíst další komentáře (3)

Tématické fráze:
kynutý švestkovy kolač, rychlý kynutý koláč se švestkami, švestkový koláč, hrnkovy švestkovy kolac, kynutý koláč na plech hrnkovy, švestkový koláč hrnkovy, kynuty svestkovy kolac na plech, hrnkový koláč se švestkami, švestkovy kynutý koláč, kynutý koláč se švestkami, švestkový hrnkový koláč, kynuté koláče se svestkami, kynutý koláč, hrnkový kynutý koláč na plech, švestkový koláč kynuty, hrníčkový kynutý koláč, švestkový koláč recept, kynutý koláč z švestkami, rychlý kynutý švestkový koláč, hrnickovy kynuty svestkovy kolac

Suroviny:
mléko, olej, vejce, mouka polohrubá, cukr, sůl, droždí sušené, švestky, máslo, mouka, cukr, tuk, skořice, lupínky mandlové, tuk, mouka

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu