Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Hovězí Stroganoff 2.

Hodnocení receptu je 4,4 (5×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

Drobek Drobek

Středně náročný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie3 408 kJ /
814 kcal
Bílkoviny117,65 g
Tuky22,25 g
Vláknina4,20 g
Cholesterol 280 mg
Sodík 295 mg
Sůl0,63 g
Sacharidy13,98 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Maso naklepejte na polovinu výšky. Nakrájejte na 2 cm proužky po vlákně, potom na 1 cm proužky napříč vlákna. Dobře osušte papírovými ubrousky, jinak by se neopeklo ale rovnou dusilo. Krok 2: Na dvou lžicích oleje opečte maso v pánvi do hněda, nadvakrát, kdyby byla pánev přeplněná. Dejte stranou. Krok 3: Do pánve přilejte olej, rozpalte a dejte cibuli a žampióny, posolte, aby vše pustilo vodu. Zvolna míchejte až se tekutina vydusí. Krok 4: Přidejte mouku, nechte zlehka opražit. Potom přidejte vývar, brandy a pepř, míchejte ode dna, aby se to dobré a připečené uvolnilo. Krok 5: Přidejte těstoviny (neuvařené), zamíchejte a pod pokličkou duste ještě asi 8 minut, až jsou těstoviny měkké. Krok 6: Sundejte z ohně, vmíchejte zakysanou smetanu a citrónovou štávu, už nevařte, nýbrž rovnou podávejte.

Zveřejněno 2. 6. 2008

Poznámka autora Drobek

Recept je přeložen z Americas Test Kitchen.

Obrázek dodám až to uvařím, zatím jsem jen viděl film - a slintal.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Hovězí Stroganoff 2.

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/zLO

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Hovězí Stroganoff 2.

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/zLO

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (8)

Mizera: vy děláte segedýn s žampiony, brandy a citronovou šťávou?

Ještě kys. zelí a máte segedýn ...:-//

Veronika Hrozna: Varit testoviny v omacce je italsky recept. Jeden zpusob pripravy je tzv. pasta maritata (starodavny recept)a druhy tzv. pasta risotatta (moderni italska kuchyne). Americane za to nemohou, dela se to dost bezne.

Originál Stroganov byl s těstovinou, oni tam knedlíky neznali. ;-)

Drobek:
Ani s cestovinou, ale so Žarenou kartoškou (Kartoška žarennaja). Niečo ako naše vysmážané hranolky , ale v nepravidelnom tvare (ručne krájané, podobné ako Patatas bravas v Španielsku).

Bibinka: Ten tvuj Stroganoff vypadá lépe,než ten recept.
Je vidět ,že to nevařil nikdo z Ameriky! :-D Vařit těstoviny v omáčce ,no .... :-(( Ty máš hezký knedlíček,jak se patří.:-D

takže to byl úplně jiný Stroganoff:-! Ale hlavně že je bod :-D

Drobek psal, že slintal,tak jsem na to byla připravená už dávno, teď se to hodilo, jako oběd na zítra;-)Já teda neslintala, ale že je to dobrý, to je fakt:-p Dělala jsem to z vepřového(měla jsem ho rozmrzlý od oběda), protože jsem neměla Brendy, dala jsem koňak a šlehačku půl zakysaný a půl sladký. Dávám fotky a boda:yes:

Tématické fráze:
hovězí stroganoff recept, hovezi stroganoff, vepřový stroganoff, stroganoff recept, hovezí stroganof, hovězí stroganoff zakysaná smetana, stroganoff z vepřového, stroganoff, recept stroganoff, hovězí stroganof recept, vepřové stroganoff, vepřový stroganof, stroganof maso, stroganoff recepty, hov.stroganov, file stroganoff, hov stroganov, hovězí stroganov, file stroganov, těstoviny stroganoff

Suroviny:
olej, šál hovězí, žampióny, cibule, mouka, vývar hovězí, brandy, šťáva citronová, smetana zakysaná, těstoviny

Přidat fotografie receptu