Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Květákové kung pao

Hodnocení receptu je 4,0 (4×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

Marie Svarcova Marie Svarcova

Snadný

Doba přípravy 20 min Doba přípravy: 10 min Doba tepelné úpravy: 10 min

20 min (10 min příprava + 10 min tepelná úprava)

Využijte první sklizené tuzemské čerstvé květáky na přípravu jednoduchého zeleninového jídla. Zkuste je připravit méně tradičně, s akcentem asijské kuchyně. Suroviny jsou dostupné a příprava je velmi rychlá a snadná.

Suroviny pro 2 porce

2porce

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie2 080 kJ /
497 kcal
Bílkoviny5,97 g
Tuky27,81 g
Vláknina1,97 g
Cholesterol 0 mg
Sodík 4,73 g
Sůl11,21 g
Sacharidy55,52 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Květák rozebraný na malé růžičky krátce cca 3 minuty povaříme v osolené vodě, slijeme propláchneme studenou vodou a necháme okapat. V misce obalíme růžičky ve směsi kokosového mléka a sójové omáčky tamari. Dobře protřepeme, aby se všechny růžičky obalily. Krok 2: Do hluboké rozehřáté pánve dáme olej, růžičky poprášíme solamylem a obalené opečeme v pánvi ze všech stran dozlatova. Zatím v malé mističce smícháme z uvedených surovin omáčku. Krok 3: K opečenému květáku na pánvi přidáme sezamový olej, nasekaný česnek, zázvor, chilli, bílou nasekanou část cibulek a necháme rozvonět. Krok 4: Přilijeme omáčku, dle potřeby podlijeme 2-3 lžícemi vody, vše promícháme a zahustíme lžičkou solamylu rozmíchaného ve lžíci vody. Dochutíme a necháme přejít varem. Krok 5: Podáváme s rýží, posypané arašídy a zelenou natí cibulky a koriandru.

TIP: Květák a brokolice - oblíbené pokrmy

Zveřejněno 21. 6. 2024

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Květákové kung pao

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/gJ2gY

Další recepty

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Květákové kung pao

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/gJ2gY

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (6)

RubyRom: :-)Nám také chutnalo, vařím pro syna bezmasé večeře maso máme většinou k obědu a já mám ta bezmasá jídla také ráda. Zkus - používám sójovou omáčku světlou - neobarví to jako tmavá. :-K Přeji krásný den

Květák mám moc ráda na různé způsoby, určitě by mi chutnalo. :yes::yes:

Bayta: :-) Děkuji za komentář a přeji krásný víkend :-K

Pěkná kombinace, i na fotce to vypadá lákavě :-)

zuzi777a: :-) Děkuji za komentář, dobré to bylo a hodí se když už máme dost masa obšas i taková jídla. Přeji krásný a pohodový den :-K

Moc hezké na pohled a muselo to být dobré. :-*

Suroviny:
květák, sůl, mléko kokosové, solamyl, olej olivový, olej sezamový, česnek, zázvor čerstvý, chilli paprika čerstvá, omáčka sojová, med, ocet rýžový, pepř mletý, chilli paprika čerstvá, koriandr, cibulka jarní, arašídy

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu