Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pikantní krůtí kostky

Hodnocení receptu je 4,7 (6×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

cathleen cathleen

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Postup přípravy

Krok 1: Na oleji osmahneme bílé části cibulky, krájené maso a papriku, osolíme, opepříme a krátce orestujeme. Krok 2: Podlijeme vodou nebo vývarem, přidáme protlak, chilli a povaříme téměř do změknutí masa. Krok 3: Zahustíme trochou mouky rozmíchané ve vodě, přidáme scezený hrášek a aspoň 15-20 minut provaříme.
Podáváme s rýží, sypané krájenou natí cibulky.

Zveřejněno 17. 7. 2017

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Pikantní krůtí kostky

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/5vKZ

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Pikantní krůtí kostky

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/5vKZ

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (4)

cathleen: Přesně tak. Jednoduché a nenáročné. Super! :-D
Přeji krásné dny… :-K

Moanka: to mám radost :-) Tohle jídlo je jednoduché a rychlé, navíc ještě výborné - co víc si přát, že? :-D

Mňam! <3 :yes: Musela jsem použít papriku červenou (neměla jsem jinou), ale to vůbec nevadilo, oběd byl vynikající. :-8 A ač ostřejší, celou porci sbaštila i moje malá (inu, malá je už desetiletá!) :-D
Děkuji za pěkný recept… :-K

:yes::yes: dělám podobně ale tohle vypadá moc hezky :-K

Tématické fráze:
krutí kostky, krůti kostky recepty, krůtí ořez recepty, krůtí kostky - recepty, krutí kostky recept, krůtí kostky s rýží, krůtí kostky-recepty, recept krůtí kostky, kruti ořez recept, recepty kruti kostky, recept na kruti kostky, krůtí orez, krůti recepty, ořez z krůty recepty, krůtí kostky na kari, kruti kostky na cesneku recept, recepty z krůtího ořezu, kruti kostky na rozmarynu, kůtí kostkyr, krůtí kostky na česneku

Suroviny:
cibulka, paprika čerstvá žlutá, hrášek sterilovaný, protlak rajčatový, chilli, mouka hladká, pepř mletý, sůl, olej

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu