Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Květákové kung pao

Hodnocení receptu je 4,0 (4×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

Marie Svarcova Marie Svarcova

Snadný

Doba přípravy 20 min Doba přípravy: 10 min Doba tepelné úpravy: 10 min

20 min (10 min příprava + 10 min tepelná úprava)

Využijte první sklizené tuzemské čerstvé květáky na přípravu jednoduchého zeleninového jídla. Zkuste je připravit méně tradičně, s akcentem asijské kuchyně. Suroviny jsou dostupné a příprava je velmi rychlá a snadná.

Suroviny pro 2 porce

2porce

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie2 080 kJ /
497 kcal
Bílkoviny5,97 g
Tuky27,81 g
Vláknina1,97 g
Cholesterol 0 mg
Sodík 4,73 g
Sůl11,21 g
Sacharidy55,52 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Květák rozebraný na malé růžičky krátce cca 3 minuty povaříme v osolené vodě, slijeme propláchneme studenou vodou a necháme okapat. V misce obalíme růžičky ve směsi kokosového mléka a sójové omáčky tamari. Dobře protřepeme, aby se všechny růžičky obalily. Krok 2: Do hluboké rozehřáté pánve dáme olej, růžičky poprášíme solamylem a obalené opečeme v pánvi ze všech stran dozlatova. Zatím v malé mističce smícháme z uvedených surovin omáčku. Krok 3: K opečenému květáku na pánvi přidáme sezamový olej, nasekaný česnek, zázvor, chilli, bílou nasekanou část cibulek a necháme rozvonět. Krok 4: Přilijeme omáčku, dle potřeby podlijeme 2-3 lžícemi vody, vše promícháme a zahustíme lžičkou solamylu rozmíchaného ve lžíci vody. Dochutíme a necháme přejít varem. Krok 5: Podáváme s rýží, posypané arašídy a zelenou natí cibulky a koriandru.

TIP: Květák a brokolice - oblíbené pokrmy

Zveřejněno 21. 6. 2024

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Květákové kung pao

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/gJ2gY

Další recepty

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Květákové kung pao

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/gJ2gY

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (6)

RubyRom: :-)Nám také chutnalo, vařím pro syna bezmasé večeře maso máme většinou k obědu a já mám ta bezmasá jídla také ráda. Zkus - používám sójovou omáčku světlou - neobarví to jako tmavá. :-K Přeji krásný den

Květák mám moc ráda na různé způsoby, určitě by mi chutnalo. :yes::yes:

Bayta: :-) Děkuji za komentář a přeji krásný víkend :-K

Pěkná kombinace, i na fotce to vypadá lákavě :-)

zuzi777a: :-) Děkuji za komentář, dobré to bylo a hodí se když už máme dost masa obšas i taková jídla. Přeji krásný a pohodový den :-K

Moc hezké na pohled a muselo to být dobré. :-*

Suroviny:
květák, sůl, mléko kokosové, solamyl, olej olivový, olej sezamový, česnek, zázvor čerstvý, chilli paprika čerstvá, omáčka sojová, med, ocet rýžový, pepř mletý, chilli paprika čerstvá, koriandr, cibulka jarní, arašídy

Přidat fotografie receptu