Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Kuře nebo králík na Halali

Hodnocení receptu je 4,6 (6×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

dzungila

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie218 kJ /
52 kcal
Bílkoviny1,48 g
Tuky0,27 g
Vláknina5,65 g
Cholesterol 0 mg
Sodík 46 mg
Sůl0,10 g
Sacharidy9,30 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Na dno pekáčku dáme Halali zeleninu bez nálevu (je dost kyselá), nastrouhanou mrkev a celer, kolečka cibule, kostičky uzeného špeku nebo anglické slaniny a koření. Krok 2: Promícháme, vložíme osolené čtvrtky masa a trochu podlijeme vodou. Krok 3: Poklademe máslem a pečeme.

Zveřejněno 9. 3. 2009

Poznámka autorky dzungila

Příloha : vařené brambory.

Hlavně zeleninka má výtečnou chuť!

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Kuře nebo králík na Halali

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/3144

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Kuře nebo králík na Halali

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/3144

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (8)

Tak tohle byla naprostá lahoda! Králíka teď máme hodně často a tohle se okamžitě zařadilo mezi naše top recepty! A jako přílohu můžu doporučit i halušky - když se promíchají se zeleninkou a slaninou, tak jsou výborné i bez toho masa :-D

Já takhle dělám i vepřové kostky.Den předem naložím, druhý peču. Jako příloha chleba, je to rychlé a nasytím tlupu strávníků. Dá se péct i v lodně v létě na ohni :-)) :yes:

Nejlepší jsou stejně smažená králičí stehýnka s bramb.kaší a kompotem !!!:-)

Jo, jo. Ty králici, co je prodávají, za moc nestojí.:-// Nejlepší je fakt domácí vykrmený Macek!:yes: My občas dostaneme domácího z vesnice a ti ho krmí snad neuvěřitelnýma dobrotama, protože má vždycky fantastickou chuť.:-)) Ať už na Halali, anebo na česneku s knedlíčkem a zelíčkem...! :-D:-D:-D

Moc rádi " Halali" používáme, zvláště když chceme přibížit chuť jídla trochu jako divočině. Akorát holt nyní je to u nás s králíkama horší i když již se časo dostanou v supermárketech.Ale jsme knedlíkoví. A tak bramborový knedlík a zelí(a nezdravě misto másla sádlo- Hi Hi :-p) Ale domácí macek je přece jen MACEK.;-)+bodík:-))

dzungila no, bylo to skvělé a králíka tady? No, jedině, že by mi někdo poslal, nemáš?:-)):-D Ale bude příležitost, uděláme;-)

Jani, díky! Za fotky tektéž. I nám to moc chutná.:-p Budete-li mít králíka, vyzkoušejte i s ním. Myslím, že je to lepší... :-D

Moc dobré. Nedělala jsem k tomu brambory, ale krupicové noky, moc nám to chutnalo.:yes:

Tématické fráze:
svíčková z králíka s halali, domácí halali, macka z kurete, halali, recepty z králíka, svíčková z králíka z halalí, kuře na smetaně z halali, halali recept, králík na zelenině halali, svíčková z králíka halali, kuře na smetaně s halali, pečený králik s halali, pečený králík na halali, recepty králík, králík recepty, maso pečené v lodně, macka z kralika, králičí máčka, svíčková z králíka a halali, pečené kuře na halali

Suroviny:
kuře, halali, mrkev, celer, cibule, špek uzený, koření nové koření, bobkový list, máslo, sůl

Přidat fotografie receptu