Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Papriky plněné mletým krůtím masem

Hodnocení receptu je 4,7 (8×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

Jikotka Jikotka

Snadný

Doba přípravy 45 min Doba přípravy: 45 min

45 min (45 min příprava)

Suroviny

Porce: 2 porce

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Postup přípravy

Krok 1: Všechny suroviny smícháme naplníme jimi papriky, dáme do pekáčku, ještě posypeme kořením, poklademe kousky másla a dáme do trouby péct. Krok 2: Pečeme asi půl hodiny a v polovině pečení papriky obrátíme pro lepší propečení.

Zveřejněno 1. 10. 2008

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Papriky plněné mletým krůtím masem

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/pYoX

Další recepty

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Papriky plněné mletým krůtím masem

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/pYoX

Marie

Komentáře (12)

To mám taky moc ráda. A ty zmrazený drůbeží masa taky kupuju. když dělám sekanou, tak i tam přidávám.

:yes: :-K :yes:

pouzil jsem normalni kruti mlete maso (ne mrazene)a taky jsem tam primichal trochu sekane petrzele a vegetu. Je to dobrutka !

Hello, promiň, všimla jsem si Tvé odpovědi až dnes. Díky moc:-))

Přidávám obrázek osvědčených mražených drůbežích mas. Stejný je i u Karbanátků z drůbežího masa.

Hello, to je určitě výborné:yes: Já jen nemám moc důvěru v mleté zmrazené drůbeží maso. Máš, prosím, nějakou konkrétní firmu, od které ho kupuješ ?

Já už do paprik vůbec nepoužívám mleté maso, jen mražené mleté drůbeží nebo krůtí. Nádivku dělám stejně, ale pak papriky trochu opeču na oleji, naskládám do pekáčku ve kterém je osmahlá cibulka na slanině a pak zaleju šlehačkou. Někdy peču na hlubším plechu, kolem paprik naskládám brambory na čtvrtky a vše zaleju šlehačkou. Zkoušela jsem místo šlehačky jen 12 % smetanu, ale není to ono. Šlehačka se vydusí na máslo ale smetana ne.

A už jsem to opravila díky maris :-D

Asi neumím hledat ale kolonku upravit recept jsem nenašla:-(

Jiřinko, recept jde opravit - nahoře máš kolonku upravit recept, stačí dopsat a znovu uložit:-)

No jo,já zapomněla že suroviny dáme do paprik,omlouvám se;-(

Kam zmizely papriky ?:-O

Tématické fráze:
zapečené papriky s mletým masem, plněné papriky, plněné papriky zapečené v troubě, plněné papriky zapečené v troubě, kruti maso recepty, pecene papriky s mletym masem, zapečené papriky s mleté maso, plněné papriky recept, plněné papriky mletým masem s rajskou, mleté maso v paprice, zapečená paprika s mletým masem, zapečené papriky s mletým masem recept, plneny papriky, kruti maso na paprice, mražené plněné papriky, papričky z mletého masa, pokrmy z paprik, zmražené plněné papriky, papriky plněné, plněné papriky mražené

Suroviny:
maso krůtí mleté, koření krůtí pečeně, česnek, sůl, houska, vejce, majoránka, strouhanka, paprika čerstvá červená

Přidat fotografie receptu