Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Česnekový dresink

Hodnocení receptu je 4,9 (17×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

Straslipka Martin Straslipka Martin

Snadný

Doba přípravy 15 min Doba přípravy: 15 min

15 min (15 min příprava)

Česnekový dresink je velmi jednoduchý na přípravu, je oblíbený a chutná skvěle, takže by neměl chybět na žádné grilovačce. Můžete ho také použít místo hořčice jako omáčku k uzeninám nebo dip k zelenině.

Suroviny pro 1 dávka

1dávka

Nahlásit chybu v receptu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie7 933 kJ /
1 896 kcal
Bílkoviny27,60 g
Tuky135,95 g
Vláknina51,10 g
Cholesterol 195 mg
Sodík 2,23 g
Sůl5,40 g
Sacharidy134,25 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Česnek oloupeme a rozmačkáme. Krok 2: Všechny suroviny pečlivě promícháme. Krok 3: Používáme místo hořčice jak k uzeninám, tak jako omáčku při grilování.

TIP: Jak připravit dresink ke grilování - oblíbené recepty

Zveřejněno 19. 5. 2011

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Česnekový dresink

Aktuální verzi receptu včetně video receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/LYMv

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Česnekový dresink

Aktuální verzi receptu včetně video receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/LYMv

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (17)

:-)<3:yes::yes:dělám také ale dávám jen 1 lžíci hořčice :-K

Moc dobrý, určitě budu dělat častěji.:yes: Jednu lžíci hořčice jsem nahradila dijonskou.;-)

Uležený se smaženou cibulkou super :-Q

Jana Janečková 28. 5. 2016 10:56
Povedené,moc mi chutnal:-)

:yes::yes::-p

Letos jsem ho dělala poprvé ke grilovanému masu a je moc dobrý:yes:, našim dětem taky moc chutná;-) posílám bodíka

Tomas Bim 6. 3. 2013 14:37
Je fakt super:yes:

:-p:-*:yes:

Dresing byl výborný:-p:-p:yes:+6

:yes:+5:yes:

k.radulka: ten jogurt mne taky napadl.;-)

JanaDorazinova: Dneska jsem dresink dělala, zkusila jsem půlku udělat odlehčenou s bílým jogurtem a půlku podle receptu. Ten bez jogurtu sklidil úspěch, ten s jogurtem byl odsunutý, takže nic moc. Ono to od Majolky® je odlehčené už hořčicí a kečupem. :-)

já dávám ještě bílej jogurt aby to nebylo tak tučné:yes:

Můj syn ho konzumuje po litrech :-D

Také dělám česnekový dresink, ale jiný, teď vyzkouším tento ať máme zase změnu:yes::yes:

To se mi lííííbíí a moooc!!! Já bych dokonce uvažovala o tom, zda by se do toho to maso nedalo naložit!:-p:yes::yes::yes: Vyzkouším hoodně brzy!:-) Vítej na Topreceptech!!:-K

Načíst další komentáře (1)

Tématické fráze:
česnekový dresink, česnekový dip, česnekový dresing, dresink, česnekový dip recept, česnekový dresing recept, česnekový dresink recept, česnekový dresink z majonezy, česnekový dip z jogurtu, drezink, jogurtový dip s česnekem, jogurtovo česnekový dip, recept na česnekový dip, česnekový drezink, česnekoví dresink, dip česnekový, česnekový dip k masu, domaci dresink, jak udělat dresink, dresink recept

Suroviny:
česnek, majonéza, kečup sladký, hořčice, šťáva citronová, omáčka worcesterová

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu