Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Slaný dort - A je to!!!

Hodnocení receptu je 4,9 (18×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

martin.zampach martin.zampach

Náročný

Doba přípravy 150 min Doba přípravy: 150 min

150 min (150 min příprava)

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie11 090 kJ /
2 651 kcal
Bílkoviny172,50 g
Tuky195,00 g
Vláknina3,75 g
Cholesterol 555 mg
Sodík 9,15 g
Sůl22,50 g
Sacharidy49,50 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Dám si toastový chléb 3x2 krajíčky na tác a namažu pomazánkovým máslem, plochu obložím uzeninou (vysočina), přidám další vrstvu toastového chleba zespodu namazanou pomazánkovým máslem. Krok 2: Nahoru rozetřu pařížský salát a dám další vrstvu chleba, pomazánkové máslo, uzenina (paprikáš) a poslední vrstva toastového chleba zespodu potřená pomazánkovým máslem. Krok 3: Celý korpus lehce namažu pomazánkovým máslem. Na plech si dám alobal a rozprostřu na jemno strouhaný eidam velikostí odpovídající korpusu, dám na chvíli do trouby. Krok 4: Až je sýr spojený, nechám chviličku vychladnout a ještě teplý položím na korpus a upravím dle potřeby. Pak už stačí jen dozdobit dle fantazie zbytkem uzenin, sýru, zeleniny.

Zveřejněno 22. 10. 2011

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Slaný dort - A je to!!!

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/V0lv

Další recepty

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Slaný dort - A je to!!!

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/V0lv

Marie

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (13)

:-) moc pěkný .Už se také chystám delší dobu, že se o něco takového pokusím.Zatím sbírám inspiraci.:-)) :yes::yes::yes:

Martine máš dort moc hezký.:yes::yes:

Dělala jsem bratrovi k 70tinám a měl úspěch.Přidávám fotku a děkuji za inspiraci:yes::-K

:-))+16bodíček za moc podařený dortík:-K:yes:

Martine moc pěkné, jsi šikula;-):yes:

Martine je moc hezký. posílám ti taky bodíček.:yes:;-)

a kde jsou Pat a Mat...:-?:-D:-D:yes:+12:yes:

Slaný dort jsem ještě nezkoušela vyrobit.Je hezký povedený!

martin.zampach:Martine, vítej v naší Topácké rodině jako další a nový člen a ať se ti tady s náma líbí.;-)
Budeš, nebo už jsi šikovnej na to, že je to tvůj první pokus a mě se to líbí;-)a tak ti dávám 6.bod:yes:

Věrka R. 22. 10. 2011 17:01
Určitě jsi udělal oslavenci radost. Je to pěkný výtvor, jsi šikulka.

rebeka: Díky :-) ale tohle jsou teprve mé první výtvory!!!

moc krásné:yes::yes::yes: klobouk dolů před tvýma šikovnýma ručičkama:-):-K:-K

Martine, máš to moc hezky nazdobené:yes::yes:1.bod dávám. Povedlo se Ti, oslavenec bude jistě překvapen z této dobroty:-p:yes:

Tématické fráze:
slane dorty a vytvory, dort z uzenin, korpus na slaný dort, korpus na slaný dort, jak vyrobit slaný dort, výtvory z uzenin, slaný dort, dorty z uzenin, dort z uzeniny, slané dorty pro muže praha, slany korpus, slaný dort praha, slané dorty, slaný dortový korpus, dorty z uzenin pro muže, slaný dort ryba praha, vytvory z uzeniny, slany dort korpus, dorty vyrobene z uzeniny, mat slany

Suroviny:
chléb toustový, salát pařížský, pomazánkové máslo, uzenina, sýr eidam, uzenina, sýr, pórek, mrkev, kukuřice, olivy, šunková pěna

Přidat fotografie receptu