Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Masové kuličky se sýrem

Hodnocení receptu je 4,8 (17×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

ssimusshka ssimusshka

Snadný

Suroviny

Porce: 32 kuliček (á 25g)

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie7 604 kJ /
1 817 kcal
Bílkoviny130,36 g
Tuky106,55 g
Vláknina3,90 g
Cholesterol 818 mg
Sodík 1,90 g
Sůl4,17 g
Sacharidy82,30 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Do umytého masa přidáme vejce, strouhanku, krupici, česnek, nastrouhaný sýr, koření podle chuti a rukou pořádně promísíme v hmotu. Dáme na chvíli do lednice a mezitím si vymastíme pekáček a do něj dáme nakrájenou cibulku. Krok 2: Z hmoty tvoříme kuličky a ty pokládáme do pekáčku. Pekáček vložíme do trouby a pečeme cca 30 minut na 200°C. Během pečení kuličky otočíme. Krok 3: Podáváme se zeleninovou přílohou a bramborovou kaší, na kterou dáme cibulku z pekáčku.

Zveřejněno 30. 8. 2009

Poznámka autorky ssimusshka

Nám k tomu chutná ješte kečup a pálivé chilli :)

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Masové kuličky se sýrem

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/voBL

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Masové kuličky se sýrem

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/voBL

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (17)

Kuchtik1: proto je třeba každé jídlo ochutnávat, pro každého je tak akorát jiné množství koření. Pokud si chcete ověřit dochucení, poradím udělat malou kuličku, osmažit na panvi, ochutnat, směs pripadne dokorenit a postupovat dále podle receptu.

Opět jako u mnoho jiných receptů chybí množství.Konkrétně u koření.Nezkušený kuchtík přesolí,přepepří,..... Takže zbývá pokus-omyl. ;-(

Moc dobrej recept. Chutnalo nám :yes::yes:

Mletého masa s kaší bych se mohla ujíst. Moc pěkný a chutný recept:yes::yes::yes:

Mleté z obchodu jsem znova doma umlela a přidala navíc menší cibuli. Výsledek - velká dobrota.

diducoolka 17. 11. 2011 12:01
je to mňamka všichni jsme se pochutnli :-K:yes:

sarlota535 23. 8. 2011 08:20
Recept vypadá sympaticky jen netuším jak se myje mleté maso:-O:-O:-O

Kuličky jsou moc dobré,přidala jsem k tomu tzaziky a nemělo to chybu.Super recept.:yes:

dnes byli k obedu a super:yes:

:-pSamé dobroty;-)a fotka je taky moc hezká:-8Když jsou ty "koule"takové menší,tak to vypadá pěkně načančaně:-)+12:yes::yes:

To je pravda s tím mletým, já ho také myju a to tak, že ho dám na cedník a propláchnu studenou vodou. Je tak zrovna i šťavnatější.Díky za recept. Posílám bod:yes:

Výborné:yes:Pridávam bod a fotky:-8;-)

Jo:-D asi sem v tomhle hrozná, ale mě přijde, že kupovaný balený mletý tak nějak smrdí a nevím jak se s ním zacházelo, tak ho už jenom pro lepší pocit trochu omyju:-D

do umytého masa??? mletého?:-O
jinak recept fajnový;-):yes:

Byla to mňamka :-*:yes:.

Načíst další komentáře (2)

Tématické fráze:
masové kuličky z mletého masa, masové kuličky, kulicky z mleteho masa se syrem, masové koule se sýrem, hovězí masové kuličky, kuřecí mlete kuličky sa syrem, kuřecí kuličky se sýrem, mleté kuličky se sýrem, masové kuličky pečené v troubě, masové koule v troubě, mlete masove kulicky, masové kuličky plněné sýrem, masové kuličky recept, masové kuličky v troubě, masové kuličky z mletého, recept masové kuličky, pečené masové kuličky, recepty masové kuličky, masové mleté kuličky, kuřecí mleté kuličky

Suroviny:
maso mleté, sůl, pepř, paprika sušená pálivá, česnek, chilli, bazalka čerstvá, koření oregáno, petrželka, strouhanka, krupice, vejce, sýr tvrdý, cibule, olej

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu