Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Nakládaná mozzarella

Hodnocení receptu je 4,8 (18×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

Iness Iness

Snadný

Suroviny

Porce: 2-3 osoby

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie7 245 kJ /
1 732 kcal
Bílkoviny81,61 g
Tuky140,58 g
Vláknina12,04 g
Cholesterol 240 mg
Sodík 830 mg
Sůl2,00 g
Sacharidy29,75 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Mozzarellu zcedíme (nálev odložíme stranou) a nakrájíme na kostičky. Rajčátka nakrájíme na čtvrtky a střídavě naskládáme s mozzarellou do sklenice. Krok 2: Ve větším hrnku smícháme nálev z mozzarelly, ocet, olej, přidáme nastrouhaný nebo rozmačkaný česnek, mletou papriku, pepř, sůl, bazalku a promícháme. Krok 3: Připraveným nálevem zalijeme mozzarellu s rajčátky, zavíčkujeme a necháme uležet nejméně 2 dny.

Zveřejněno 28. 11. 2012

Poznámka autorky Iness

Kdo máte rádi ostré, dejte místo mleté papriky chilli a pro speciální hosty přidejte ještě olivy. Je to vynikající chuťovka. Podává se s pečivem, nebo se dá použít na jednohubky.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Nakládaná mozzarella

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/n64W

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Nakládaná mozzarella

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/n64W

Marie

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (13)

mňam :yes::-p

:yes::yes::-p:-p:-p:-K

Super Iness, ukládám, jsi šikulka:-K:yes:

rebeka:No vždyť já vím, že jsi nemluvila o pizze, jen jsem poznamenala, že tu pravou bych na pizzu nebo na zapečení nedala a vychutnala si ji tak jako ty za studena:-D. Příště se musím lépe vyjádřit no :-//:-D.

Moc príma nápad;-)líbí se mi:-p:yes::yes:

Iness::-O a kdo mluví o pizze:-O:-? já ji spráskala jen tak.. bez ničeho.. ani jsem se nedělila s nikým jiným.. já lakomá nejsem, ale...:-!:-//:-8:-D:-D:-D

rebeka:Tak tu bych na pizzu nedala, vychutnala bych si ji za studena:-p:-)).

Iness: to máš pravdu.. já nedávno jedla buvolí, to byla panečku dobrota;-):-p:yes:

Jana Remkova: Já jsem právě dumala nad tím jak mozzarellu upravit jinak než na zapékání a napadlo mě tohle. Je to vážně dobré:-). Ještě mám nápad na pár receptů pro studenou kuchyni. Mozzarella není běžně používaná a to je škoda. Ta pravá je samozřejmě drahá, ale jsou i levnější varianty...

Ty ani nevíš, jakou jsi mi udělala radot s tím receptem:-). Já běžně třeba na večeři jím Mozzarellu s rajčetem a olivovým olejem. Už jsem si říkala, že to musím nějak vylepšit:-)):yes:

rebeka:Taky dobrý nápad;-). Od hermelínu je to zajímavá a chutná změna:-p.

mňamky, mňamky:-p:-p:-p a co tak přidat rajčátka sušená, v oleji smáčená:-?:-D:-D;-)
parádní mlska;-):-):yes::yes:

Mňam :yes::yes::-K

Tématické fráze:
mozzarella recept, mozzarella recepty, nakládaná mozarela, mozzarella, nakládaná mocarela, mozarela recepty, nalozena mozzarella, nálev na mozzarelu, nakladana mozarella, recepty s mozzarelou, mozarela nakládaná, mozzarela recepty, mozarela recept, recept mozzarella, mozarella recepty, mozzarella nálev, mozzarella v nálevu, nakládaná mocarela s rajčetem, recepty mozzarella, nakládaná cuketa s mozzarelou

Suroviny:
sýr mozzarella, rajče cherry, ocet vinný, olej olivový, bazalka čerstvá, česnek, paprika sušená sladká, pepř, sůl

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu