Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Rychlá játra s pórkem

Hodnocení receptu je 4,7 (9×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

Paprika Paprika

Snadný

Suroviny

Porce: 2 porce

Nahlásit chybu v receptu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie1 633 kJ /
390 kcal
Bílkoviny49,60 g
Tuky6,78 g
Vláknina0,00 g
Cholesterol 770 mg
Sodík 1,25 g
Sůl3,60 g
Sacharidy16,95 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Očištěná játra nakrájíme na plátky a opečeme po obou stranách na oleji. Krok 2: Zalijeme červeným vínem, přidáme worcestrovou a sójovou omáčku. Okořeníme chilli a pepřem. Krok 3: Krátce podusíme a přidáme očištěný a na kolečka nakrájený pórek, kečup a hořčici. Chvilku podusíme a ihned podáváme. Jako příloha jsou vhodné hranolky, rýže nebo pečivo. Dobrou chuť.

Zveřejněno 24. 8. 2009

Poznámka autorky Paprika

Recept přišel mailem, ale už je trochu upravený.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Rychlá játra s pórkem

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/nr94

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Rychlá játra s pórkem

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/nr94

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (16)

Chutnalo. Děkuji za recept.

Tak tohleto vypadá dost jedle a zítra se na to vrhám, přátelé:yes:

Zdravím Magdalénku - prosím co je slovenská rýže?:-?;-);-)

Moc mně těší Magdalenko ;-)

Môžem smelo potvrdiť, že takto pripravené játra - pečienka sú lahoda. Teraz som dokončila, k tomu slovenskú ryžu, šalát chorvátsky. Zdravím a dávam +!

:yes::yes::yes::-p

Játra, pórek, chilli ...a právě na snížení cholesterolu přidám libeček a jinak :-p:-p:yes:

Játra mám velmi ráda, ale skrz cholesterolu jsem je musela z mého jídelníčku vyřadit, ale rodině občas připravuju. V názvu jsem v rychlosti četla s párkem a né s pórkem, nakonec by se tam dal nějaký párek nakrájený na kolečka i přidat:-))

Pozdravuj kamaráda, Magdalénko, rajčata chutnají v každé nadmořské výšce jinak, věř mi :-D

Zaujímave, že mne paradajky chutia aj dolu, nemusím šplhať, kamarát musí.

Tlak kolísavý, spíž nízký, často černo před očima, často zalehlé uši... když šplhám po horách s kilometrovým převýšením, většinou nic neslyším, ale nahoře si dám rajče se solí (na to se těším celou cestu, magdalenko) :-p

Allis a aký máš tlak? Nezvyšuješ si ho aj takto?

My moc solíme, solíme, proto tedy na talíři dosolíme :-D

My moc nesolíme, takže mně tam sůl nechybí. Sojovka, worcherster a chilli to dle mého ochutí dost. Kdo chce může dosolit, ale až na konci přípravy nebo až na talíři. ;-)

Žádná sůl? Jen sůl v sojovce? A.

Papriko:-)Máš boďku.Můj názor na játra znáš,tudíž takhle krátce;-):-D

Tématické fráze:
veprova játra s porkem, vepřová játra recepty od kamaráda, kuřecí játra s porkem, jak očistit játra, vepřová játra na pórku, játra pórek, recepty s porkem, kureci jatra na porku, pokrmy z porku, rychlé pokrmy, kdy solíme játra, pokrmy z porkem, pokrmy s porkem, veprove jatra s porkem, játra porek recepty, játra sporkem, dušená játra s porkem, játra recepty, restovaná krůtí játra, játra naporku

Suroviny:
játra vepřová, olej olivový, víno červené, omáčka worcesterová, omáčka sojová, pórek, chilli, kečup sladký, hořčice plnotučná

Přidat fotografie receptu