Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Chlebové čtverečky

Hodnocení receptu je 4,9 (23×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

cathleen cathleen

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie7 421 kJ /
1 774 kcal
Bílkoviny47,81 g
Tuky41,22 g
Vláknina28,16 g
Cholesterol 27 mg
Sodík 4,81 g
Sůl12,00 g
Sacharidy288,80 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Suroviny dáme do pekárny v pořadí tekuté, sypké a použijeme program Těsto (Kynuté těsto). Krok 2: Vykynuté těsto vytáhneme, propracujeme a rozválíme na plát o tloušťce asi 3/4-1 cm. Nakrájíme na dílky, ty přeneseme na plech s pečícím papírem a necháme znovu vykynout. Krok 3: Potřeme vejcem, ozdobíme semínky a dáme upéct do vyhřáté trouby (200°C/asi 25minut). Po 10 minutách pečení potřeme vejcem ještě jednou, semínka pak nebudou opadávat. A dopečeme.

Zveřejněno 9. 3. 2010

Poznámka autorky cathleen

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Chlebové čtverečky

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/Vv05

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Chlebové čtverečky

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/Vv05

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (17)

Jednoduché,rychlé,zdravé a moc dobré :-p Určitě zopakuji ;-) Posílám bod i foto :yes:

Merylas: :-))krásný!

:-O:-O:yes:+1

Ivi, těsto jsem využila na chlebík pečený v chlebíčkové formě a je opravdu :yes:;-) Místo sádla jsem dala jen lžíci oleje a jinak podle receptu. Určitě občas upeču, Tobě přidávám 16 bodík a foto:-8:-K

Ivi, ty jsou krásný, jak malovaný:yes::yes::yes::yes: ++++++

:yes::yes:+11

Zrovna peču chleba s dýňovými semínky a teď mě mrzí že jsem nenakoukla dřív.:-K:yes:

Jejda, ty bych si dala hned:-p:-p:-p:yes:+8.

krasne :-p:yes:

Cathleen, ne, nech to v pekárně, základ je myšlený pro pečku tak co, i když ta kategorie Slané pečivo ... ale ne nech ho tu

Nechej to tady v pekárně, taky jsem z toho jelen. Rozhodně plus!!:yes:

To je krááása :yes:+

Jsou krásne, ještě jsem se nedostala je udělat , ale mám je uložené :-):-K:no:

:yes::yes::yes:

:yes:Bez pečky to půjde výborně taky....mám to raději zařadit mezi Slané pečivo?:-//

Načíst další komentáře (2)

Tématické fráze:
chlebová pekárna.cz, co udelat z chlebickove vecky, chlebove ctverecky z pekarny, moka pšeničná hladká chlebová, recept celozrnná pšenice moka, celozrna chlebovy chleba, žitné čtverečky recept, upect chlebíčkové večky, ovesne čtverecky cukrovi, rychlé chlebové těsto, celozrnna chlebova mouka recepty, recepty z celozrnné mouky a ovesných vloček, žitné čtverečky, chlebova psenicna mouka z domácí pekárny, slané kynuté těsto ctverecky, pšeničná mouka chlebová na cukrovi, recepty z domácí pekárny chlebové čtverečky, chlebová štola recept, chlebová 30 g droždí, celozrnná mouka chlebová recept

Suroviny:
voda, cukr, sůl, kmín drcený, sádlo, droždí, mouka celozrnná žitná jemná, mouka celozrnná pšeničná jemná, vločky ovesné, mouka hladká

Přidat fotografie receptu