Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Kuřecí stehýnka na medu a mrkvi

Hodnocení receptu je 4,6 (6×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

Ivvettaa Ivvettaa

Snadný

Doba přípravy 80 min Doba přípravy: 80 min

80 min (80 min příprava)

Suroviny pro 2

2

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie638 kJ /
153 kcal
Bílkoviny1,09 g
Tuky0,18 g
Vláknina3,55 g
Cholesterol 0 mg
Sodík 45 mg
Sůl0,10 g
Sacharidy35,46 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Omytá kuřecí stehna osolím, opepřím, posypu sladkou paprikou a kořením na kuře. Krok 2: Stehna dám do pekáčku a přidám k nim mrkvičku nakrájenou na kolečka, pokrájenou cibuli a trochu medu (podle chuti). Podliju vodou, přidám trochu másla a peču v troubě přibližně hodinu. Krok 3: Upečená stehna podávám s vařeným bramborem posypaným pažitkou.

Zveřejněno 18. 7. 2013

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Kuřecí stehýnka na medu a mrkvi

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/BXDY

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Kuřecí stehýnka na medu a mrkvi

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/BXDY

Marie

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (8)

včera upečeno, snědeno:yes::-D mimo syna, který mrkev pozře pouze v bramborovém salátu a ve svíčkové, jsme byli všichni mile překvapeni. ;-)brambory jsem osolila, okmínovala obložila jsem jimi stehna a přidala tři snítky čerstvého tymiánu a pekla společně -:-p

:-p:-p:yes::yes:

Martin:děkuji, to sem ráda že vám chutnalo:-)mělo by to být dietní jídlo ;-)

Zkusil jsem, a výtečné. :) Akorát jsem použil trochu víc vody na podlití, což nakonec mělo jen pozitivní vliv, protože bylo více sládko-pálivé "omáčky" na polití stehen a brambor. Mohu jen doporučit. Lehké, chutné a zdravé. :)

:yes::yes:

To by mi chutnalo:-p

+1 :yes: to mám ráda :-p:-p:-p

jo jó, tak tohle bude dobrota:yes::-D dneska vyzkouším a dám vědět;-)

Tématické fráze:
kureci stehynka na medu, kuřecí stehna na mrkvi, kuřecí stehna na medu, kuře s mrkvi na medu, kure na medu s mrkvi, pečená kuřecí stehna s mrkví, kureci stehna v mrkvi, mrkev na medu, kuřecí stehna s mrkví, kuře na medu a mrkvi, pecena kureci stehna koreni med, kuřecí stehna mrkev med, kureci na medu v mrkvi, kuře na medu mrkev, kuřecí stehynka na na medu, kuřecí stehna na medu s mrkví, kuřecí stehna, kureci stehna mrkev, kuřecí stehýnka recepty, kuřecí horní stehna na medu

Suroviny:
stehno kuřecí, mrkev, cibule, med, máslo, sůl, pepř, paprika sušená sladká, koření na kuře, voda

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu