Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Párky v těstíčku (jezevčíci)

Hodnocení receptu je 4,7 (9×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

Jaruna18 Jaruna18

Snadný

Doba přípravy 30 min Doba přípravy: 30 min

30 min (30 min příprava)

Suroviny

Porce: 4 porce

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie12 517 kJ /
2 992 kcal
Bílkoviny93,01 g
Tuky241,58 g
Vláknina4,90 g
Cholesterol 954 mg
Sodík 3,04 g
Sůl7,31 g
Sacharidy108,92 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Do pekáčku nalijeme olej. Dáme ho do trouby vyhřáté na 240 stupňů. Krok 2: Párky přepůlíme a špičky nařízneme do kříže. Vložíme je do pekáčku na rozpálený olej. Krok 3: Z mléka, vajec a mouky si připravíme hladké těstíčko.

Pekáček z hotovými párečky vyjmeme z trouby a zalijeme těstíčkem. Krok 4: Pro vůni zapícháme rozmarýn a dáme péci asi na dvacet minut, než je těsto pěkně zlatavé a křupavé.

Zveřejněno 30. 8. 2011

Poznámka autorky Jaruna18

Já jsem podávala s bramborovou kaší. Toho oleje stačí dát méně.

Zdroj: Vaříme krok za krokem z časopisu RYTMUS ŽIVOTA

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Párky v těstíčku (jezevčíci)

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/rgL6

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Párky v těstíčku (jezevčíci)

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/rgL6

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (6)

Nejsem moc párečková,le tohle je fakt super.... ;-) Největší radost má však moje 4letá dcer, protože jinak jí párky nedávám a že ona by je mohla pořád...:-p Oleje dávám méně a přidávám do těsta stroužek česneku. Nemá chybu ;-) ;-):-p

zkusila jsem a moc dobre dobre take s cibulkou nebo porkem:yes:

Dobrý recept, občas se párek hodí, i když to není zrovna zdravá výživa. Zkusila jsem to udělat jen s tukem na vymazání pekáčku, nebyl problém....

sofie1973::-D:-D:-D Víš jak, nic se nemá přehánět a občas, proč by ne;-) Taky někdy použiju k obědu nějakou uzeninu, teď mi občas zbyde nějaká klobáska, které mám koupené na gril. Tak je musím zpracovat zase jinak.
Jarmilko :yes:;-)

Myslim, že dr. Caithamlovou by z toho ranila mrtvice....:-D:-D:-D Ale pro nás normální "párkožrouty" - pěkný receptík i fotečky:yes:

vypadá to velmi lákavě:-p+1:yes:

Tématické fráze:
párek v těstíčku, párek v těstíčku s bramborovou kaší, párek v těstíčku recept, párečky v těstíčku, recept párek v těstíčku, párky v bramborovem těstíčku, recept na párek v těstíčku, recepty párek v těstíčku, parek v bramborovem těstě, párek v bramborovém těstíčku, párek v těstě, recepty z párků, recept na párečky v těstíčku, párek s kaší, párek v lískovém těstě, parky k obedu, párky recepty, parky recept, těstíčko na párek, jak zpracovat párky

Suroviny:
olej slunečnicový, párky, mléko, vejce, mouka hladká, kypřící prášek, sůl, rozmarýn

Přidat fotografie receptu