Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Kuře na paprice s těstovinami

Hodnocení receptu je 4,5 (5×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

rebeka3

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie4 175 kJ /
998 kcal
Bílkoviny130,93 g
Tuky34,70 g
Vláknina1,05 g
Cholesterol 371 mg
Sodík 415 mg
Sůl1,05 g
Sacharidy39,95 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Na oleji zpěníme cibuli. Přidáme nakrájené kousky kuřecích prsou a osmahneme. Přidáme sůl, pepř, papriku a zalijeme cca 0,5 l horké vody. Necháme dusit asi 20 minut. Krok 2: Připravíme záklechtku se smetany, mléka a mouky. Krok 3: Když jsou kuřecí prsa měkká, přidáme do hrnce připravenou záklechtku a za stálého míchání vaříme ještě 5-7 minut. Krok 4: Nakonec ještě podle chuti dosolíme. Podáváme s těstovinami.

Zveřejněno 1. 7. 2013

Poznámka autora rebeka3

Dobrú chuť...

Rýchle, jednoduche a hlavne vynikajúce.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Kuře na paprice s těstovinami

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/qpNk

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Kuře na paprice s těstovinami

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/qpNk

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (13)

Tak ted, po oprave,to je neco jineho. Kure na paprice se smetanou, to je basen, primo pohadka. Dobre s kolinky, ale lepsi z doma delanymi noky. Prsa nepouzivam, jsou moc sucha, lepsi jsou vykostene zadni crvrtky, tmave, stavnate maso. A misto vody vyvar, jedno jestli hovezi ci kureci. Proste to je fantasticka zranice.

Autorka opravila - jak název, tak množství vody na podlití - díky:yes::-)

Nejak se mi to nezda ! Pul kila kurete, rekneme ze to budou 4 male porcicky. A na to skoro 2 litry tekutin? To je skoro pul litriu na osobu? Neprehanite to trochu, to je spise polivka nez so jineho. A ctvrt litru smetany na litr a pul vody, to je take trosku malo. . A 20min. dusit, to tu zbytecnou vodu nevypari.

Celé je to jakési divné...
Perkelt se smetanou?
Perkelt s moukou?
Ale to už tu psal i Bago: :yes:
No, kdyby se ale upravil název...:-)

Zobrazit starší odpověď

Tohle není perkelt,ale paprikáš! Do perkeltu se nepřidává smetana a ani se nezahušťuje moukou:-((

jde to;-)

Teď sem si to udělal sice sem si trochu upravil dávky ,ale je to moc dobré ;-)

karolina1:setrit sa musi...

rebeka3-z pol kila masa urobit dva litre omacky, klobuk dolu

rebeka3: na 500 g mäsa udávaš, že dávaš 1,5 litra vody. (1.500 ml) To sa zdá aj mne trochu veľa.

karolina1:
cca...proč?

rebeka3-zaliat 1,5 l vody ?

Tématické fráze:
kuře na paprice s těstovinami, kuřecí prsa s těstovinami, kureci perkelt, kure s testovinami, kuřecí s těstovinami, kuřecí prsa s těstovinou, vepřový perkelt s těstovinami, recept s kuřecích prsu, kure na paprice s testovinou, kuře s těstovinou, kuřecí prsa s těstovinama, kureci na paprice s testovinami, kure na smetane s testovinami, kuřecí prsa na paprice s těstovinami, kuře na paprice z kuřecích prsou, kuřecí perkelt recept, kuřecí perkelt se smetanou, perkelt kuřecí, kuřecí prsa s těstovinamy, kureci prsa na paprice

Suroviny:
prsa kuřecí, smetana, mléko, mouka hladká, paprika sušená sladká, pepř mletý, olej, cibule, sůl, těstoviny

Přidat fotografie receptu