Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Kapustové závitky s Nivou

Hodnocení receptu je 4,7 (9×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

Petrr

Středně náročný

Suroviny

Porce: 4 porce

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie8 845 kJ /
2 114 kcal
Bílkoviny139,44 g
Tuky93,41 g
Vláknina22,00 g
Cholesterol 1,20 g
Sodík 6,31 g
Sůl14,57 g
Sacharidy167,89 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Uvaříme kapustu v osolené vodě (ne úplně doměkka, aby se kapustový listy netrhaly a šli dobře rolovat). Vývar nevylejeme, je z něho dobrá polévka. Otrháme si jednotlivé listy z kapusty. Krok 2: Do každého listu dáme plátky šunky, špalíček gothaje, nebo jiného měkkého salámu, špalíček sýra Nivy. List srolujeme do ruličky a pořádně spíchneme párátky, aby nic nevypadlo a nevyteklo. Krok 3: Obalíme v trojobalu jako řízek a smažíme na oleji. Podáváme s bramborovou kaší. Je to moc dobrý teplý i studený jako chuťovka.

Zveřejněno 16. 7. 2013

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Kapustové závitky s Nivou

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/m0KR

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Kapustové závitky s Nivou

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/m0KR

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Tématické fráze:
kapusta s nivou, kapustove zavitky, recept na kapustové závitky, kapustové karbanátky s nivou, recepty kapustové závitky, recepty kapustové závitky, kapustové karbanátky s gothaje, recepty s nivou, kapusta z nivou a brambory, kapustový řízek, recepty z nivy a kapusty, kapustovy zavitek, karbanátky kapustové s nivou, výborné závitky v kapustovém listě, plněný kapustový list s nivou, kapustoví list s anglickou, gothaj plněný nivou, kapustový list plněný sýrovou směsí v trojobalu, kapusta a nivou, dia kapusta

Suroviny:
kapusta, šunka, salám gothaj, sýr niva, sůl, olej, párátka, brambory, mouka hladká, vejce, strouhanka

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu