Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Balkánský salát II.

Hodnocení receptu je 4,7 (8×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

Bodislav

Snadný

Doba přípravy 20 min Doba přípravy: 20 min

20 min (20 min příprava)

Suroviny pro 4

4

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie893 kJ /
213 kcal
Bílkoviny3,54 g
Tuky11,11 g
Vláknina6,76 g
Cholesterol 0 mg
Sodík 24 mg
Sůl0,00 g
Sacharidy22,22 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Máme umytá rajčata a okurku. Rajčata nakrájíme na kostičky, které vsypeme do mísy. Balkánský sýr nastrouháme na střední nudličky do té a samé mísy, kde jsou rajčata na kostičky. Krok 2: Okurku oloupeme a nastrouháme jí na střední nudličky, poté nastrouhanou okurku vsypeme do mísy, kde jsou rajčata na kostičky a nastrouhaný sýr. Krok 3: Česnek oloupeme a vymačkáme ho do mísy. Přidáme lžíci olivového oleje a klidně i tu šťávičku, která zbyla v balení od Balkánského sýra. A nakonec i kapičku octu, který nemusí v salátu být. Krok 4: Ingredience smícháme dohromady a dáme na 10 minut vychladit do lednice. Po deseti minutách salát vyndáme a dáme do misek. Salát je připraven k podávání.

Zveřejněno 21. 6. 2014

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Balkánský salát II.

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/VyoW

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Balkánský salát II.

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/VyoW

Marie

Nejnovější recepty

Další recepty

Tématické fráze:
balkánský salát, balkánský salát recept, okurek s balkanskym syrem, recepty balkánský salát večeři, recept na balkánský salat, saláty recepty, okurka s balkánským sýrem, balkansky syr a olivy na veceri, recept balkánský okurek, okurky a balkánský sýr, balkanské recepty, salat z balkanskeho, okurka s balkánským, salát okurek rajce balkánský sýr, balkánský salát top recepty, co k večeři recepty, rajcata a okurka a balkansky syr, salat z rajčat,okurek,sýra, okurka a balkánský sýr, ocet do balkánského salátu

Suroviny:
sýr balkánský, rajče, okurka čerstvá, česnek, olej olivový, ocet

Přidat fotografie receptu