Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Levandulová bábovka

Hodnocení receptu je 4,8 (12×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

Miquel Miquel

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie16 904 kJ /
4 040 kcal
Bílkoviny98,12 g
Tuky211,74 g
Vláknina9,00 g
Cholesterol 1,59 g
Sodík 625 mg
Sůl2,00 g
Sacharidy431,00 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Bábovkovou formu vymažeme máslem a vysypeme strouhankou.
Máslo utřeme s cukrem a přidáme postupně žloutky jeden po druhém, vždy dobře promícháme.
Do směsi přidáme tvaroh a důkladně promícháme. Krok 2: V jiné míse smícháme prosátou mouku, prášek do pečiva, vanilkový cukr a levanduli.
Směs mouky postupně po částech zapracujeme do tvarohové směsi.
Bílky vyšleháme do tuhého sněhu a zlehka ho vmícháme do těsta.
Těsto vlijeme do formy a dáme péct do předehřáté trouby na 180ºC asi 40-50 minut. Propečení kontrolujeme špejlí.
Po upečení necháme bábovku 10 minut odpočinout ve formě, pak ji opatrně vyklopíme. Vychladlou bábovku pocukrujeme moučkovým cukrem.

Zveřejněno 13. 8. 2014

Poznámka autora Miquel

Fotopostup zde: http://sladkyaslanydulceysaladodomains.tumblr.com/...

Sušené kvítky levandule je dobré přebrat, u některých výrobců je možné najít v balení i kousky lístků, stonků apod. na čaj vyhovující, ale v bábovce to příjemné není.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Levandulová bábovka

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/o9lA

Další recepty

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Levandulová bábovka

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/o9lA

Marie

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (21)

Vyborna babovka, dnes upeceno a za tepla je pulka pryc:-D a krasne voni , dekuju za recept

Inatorek: :-K To mě těší že chutnala. U nás je také oblíbená.

Tentokrát jsem použil formu na chlebíček.

Anna Kocikova: Děkuji za pochvalu:-K i za toho chlapce:-8

Miquel:Chlapče:-*Ty teda umíš navnadit chuťové buňky:-p:-K:yes:

spagetka::yes::-D

Miquel: Je vidět, že Radim skutečně jen přihlíží, kterak se mu přítelkyně stará o dobře naškrobené prádlo a vůbec netuší, že v dnešní době škroby, aviváže, tekutá mýdla atd obsahují celou škálu vůní od levandule, přes mátu, citrusy... atd..... Takže viděl obrázek na škrobu a už regoval....:-D:-D:-D:-D:-D

Masula: Děkuji:-K
Radim: Až dodnes jsem nevěděl že levandule obsahuje škrob:-O (ironie)

Nádherná bábovka:yes: varianta trochu zvláštní,ale všechno se má vyzkoušet:-O;-):yes::-K

Zkuste z levandule čaj - s mátou, je to vynikající

Zbláznila ses:-O Víš co ženský dovedou:-!

Radim: Radime, to je v pohodě :-)
Ale kdybys chtěl začít postupně, abys získal lepší představu, zkus se zakousnout do bábovky v čerstvě povlečených peřinách :-D

Nekritizuju, jen se divím:-O Jinak je to normálka tvarohová bábovka, kterou přítelka peče často, páč ví, že jí mám rád:-p

Nejdřív ochutnám, pak teprve kritizuji. To, že něco neznám, neznamená, že to není dobré.


Mimochodem, já třeba před lety několik sezon dělala pečené brambory v troubě s levandulovými lístky v domnění, že jde o rozmarýn. A jak nám šmakovalo :-D Levandule je skvělá a má spoustu variant, kde ji lze použít. Myslím, že je tu recept na levandulovou zmrzlinu. Na tu se chystám, tak pak dám vědět ;-)

Vždyť to musí chutnat jak cejcha. Přítelka škrobí levadulí:-O

danielle72,Ivana Ch: Děkuji :-K
srettka: :-D Bábovka chutná po levanduli :-)) Je pravda, že kdo nezná aromatickou levandulovou chuť, tak tomu chutnat nemusí, ale mezi námi, bábovka je výborná :-p S tím cukrem nemám zkušenosti.
Ivča: jak uvádí magdalenka:yes::-K tak levandule se používá v kuchyni nejen na moučníky, sirupy, marmelády, ale třeba i k masu ;-)

Používam provensálsku zmes na mäso - je skvelá, obsahuje levanduľu. Robím levanduľový sirup, levanduľa sa pridáva aj do niektorých múčnikov. Len štipka a ovonia to krásne. Nie je to pre mňa neznáma vec. Aj preto sa mi táto bábovka páči.:yes:

Já dělám fialkovou a s plátky růží je taky výborná. Levanduli bych směrovala raději do koupelny nebo do ložnice.

Fotka made in miguel, to už prostě nezapřeš:-):yes:
levandulová bábovka? to je hodně zvláštní. člověk by to viděl spíš v mýdle, či šamponu. Jak to chutná? Nebo to má jen jemný nádech levandule? Jestli je to dobrý, tak mě napadlo jako domácí vanilkový cukr, udělat si třeba levandulový. Pak jím ozvláštnit pečení.

:-pTa by nám moc chutnala:-p:yes::yes:

Tak ta je kouzelná:yes:

Tématické fráze:
levandulová marmeláda, levandulové cukroví, lrvandulová bábovka, tvarohová bábovka s levandulí, babovka, recept na levandulovou bábovku, tvarohovo levandulová bábovka, tvarohová bábovka s levandule, levandolová bábovka, levadulová bábovka, levandulova avivaž recept, levandulová tvarohová bábovka, nejlepší levandulová bábovka, levandulové recepty, levandulove mydlo recept, levandolová bábovka, domácí levandulové mýdlo, levandulova buchta, levanduliva babovka recept, babovka s.levandule

Suroviny:
cukr, máslo, vejce, tvaroh měkký, mouka hladká, kypřící prášek do pečiva, cukr vanilkový, máslo, strouhanka, cukr moučkový

Přidat fotografie receptu