Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Zapečené špagety se sýrem

Hodnocení receptu je 4,9 (13×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

toprecepty.cz toprecepty.cz

Snadný

Doba přípravy 35 min Doba přípravy: 15 min Doba tepelné úpravy: 20 min

35 min (15 min příprava + 20 min tepelná úprava)

Špagety s kečupem má rádo snad každé dítě. V tomto receptu jsou oblíbené těstoviny navíc doplněné šunkou a zapečené sýrem, což zlepší chuťový požitek a obohatí jídlo o další výživné prvky.

Suroviny pro 4 porce

4porce

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie13 054 kJ /
3 120 kcal
Bílkoviny123,42 g
Tuky160,67 g
Vláknina18,38 g
Cholesterol 491 mg
Sodík 3,66 g
Sůl8,84 g
Sacharidy285,90 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Špagety vsypeme do osolené vařící vody a uvaříme. Uvařené špagety scedíme a necháme okapat. Krok 2: Šunku pokrájenou na kostičky osmahneme na rozehřátém oleji. Posypeme paprikou, přidáme kečup, zamícháme a prohřejeme. Krok 3: Troubu rozehřejeme na 200 °C. Krok 4: Špagety rozprostřeme do zapékací mísy nebo do pekáčku vymazaného polovinou dávky másla. Na povrch dáme připravenou šunku, posypeme strouhaným sýrem a pokapeme zbylým máslem. Krok 5: Zapékáme v troubě do rozpuštění a zezlátnutí sýru. Krok 6: Při podávání ozdobíme na talířích kolečky okurek nebo na dílky nakrájenými rajčaty.

TIP: Zapečené těstoviny ještě jinak

Zveřejněno 18. 2. 2008

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Zapečené špagety se sýrem

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/wRz

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Zapečené špagety se sýrem

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/wRz

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (4)

Trochu jsem si recept poupravila, více sýru, více kečupu, méně másla a i tak výborné! Vyšlo nám to na 6 porcí. Prikladam i foto

ještě je dobré dát do špaget se salámem před zapečením vajíčko..špagety tak budou hezky držet u sebe..;-)

toto jedlo nam obcas uvari manzelova maminka vo vegetarianskej podobne a je to fantasicke...:yes:+
a dakujem znovu adminom za nahodne recepty;-)

...a co ti brání sem nějakou mňamku dát?...budeme jen rádi...:-)

Tématické fráze:
zapecene spagety, zapecene spagety recepty, zapečené špagety s rajčaty, zapecene spagety se sunkou, recept na zapečené špagety, zapečené špagety recept, zapečené těstoviny se sýrem, zapečené špagety s mletým masem, špagety zapečené, zapeceny špagety, zapečené špagety se špenátem, recept zapecene spagety, zapekáné špagety, zapečené špagety se salámem, zapékané spagety se sýrem, špagety s balkánským sýrem, zapékané špagety s kečupem, recepty zapečené špagety, zapečené špagety s kuřecím masem, zapecene spagety se slaninou

Suroviny:
těstoviny špagety, olej rostlinný, kečup sladký, šunka, sýr eidam, paprika sušená sladká, máslo, sůl

Přidat fotografie receptu