Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Surimi s těstovinami

Hodnocení receptu je 4,8 (11×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

spagetka spagetka

Snadný

Doba přípravy 20 min Doba přípravy: 20 min

20 min (20 min příprava)

Suroviny pro 2

2

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie3 772 kJ /
902 kcal
Bílkoviny23,16 g
Tuky24,34 g
Vláknina8,26 g
Cholesterol 0 mg
Sodík 158 mg
Sůl0,40 g
Sacharidy144,50 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Těstoviny uvaříme na skus v osolené vodě dle návodu, okořeníme bylinkami na těstoviny a kurkumou. Krok 2: V kastrolku osmahneme zhruba 4 minuty žampiony, podlijeme jen lžičkou vody, přidáme sůl a kmín a dusíme asi 3 miuty., až se voda odpaří. Přidáme na půlky překrojené krabí tyčinky, přidáme prolisovaný česnek, kečup, pepř a trochu oregána. Krok 3: Když se špalíčky krabích tyčinek začnou rozpadat (asi 2-3 min.), pokrm je hotový, odstavíme, vmícháme zcezené těstoviny pořádně promícháme, dochutíme a podáváme. Chutná výborně i studené

Zveřejněno 21. 11. 2009

Poznámka autorky spagetka

Recept je směs různých nápadů, já hlavně chtěla zkusit jinou značku surimi tyčinek (VICI) a musím říci, že tyhle nás konečně oslovily velice příjemně a chutně. Ještě - malé žampionky proto, že jsem je nechala vcelku!

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Surimi s těstovinami

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/D1J5

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Surimi s těstovinami

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/D1J5

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (6)

Děkuji vám:-8:-K, a určitě vyzkoušejte, zkušební testík dopadl fakt dobře :-D;-):-p

Miluji, když má jídlo trošku říz, navíc kabí tyčinky - mňam!!:-p Posílám bod!! :yes:;-)

Teda barvička je to opravdu krásně kurkumová :-p;-);-), oceňuji i snadnou přípravu... Navíc krabí tyčinky mám ráda, takže ukládám...:yes:

Špagetko, to je opravdu krásný, má to tvoje jídlo barvičku, jako by jsi ho potřela žloutkem:-D Máme rádi jídla se Surimi tyčinkami-takže bodík k tobě běží:yes:

Špagetko, to musím vyzkoušet, vypadá to moc dobře:-p:yes:2.

Ladi, vypadá to hodně dobře:-p:yes:

Tématické fráze:
krabí tyčinky s těstovinami, surimi tyčinky s těstovinami, krabí tyčinky s těstovinou, krabí tyčinky recepty s těstovinami, surimi, krabí tyčinky s těstovinami recept, pokrmy s těstovinami, těstoviny se surimi tyčinkami, těstoviny krabí tyčinky, surimi tyčinek s těstovinami, surimi tyčinky testoviny, jídla s těstovinami, těstoviny ze surimi tyčinek, tyčinky surimi s těstovinami, surimi tyčinky s těstovinou, těstoviny a surimi tyčinky, recepty krabí tyčinky s těstovinami, pokrmy z krabích tyčinek, krabí tyčinky s těstovinami recepty, těstoviny surimi tyčinky

Suroviny:
těstoviny, surimi, kečup ostrý, žampióny, kmín drcený, česnek, olej, sůl, směs na těstoviny, kurkuma, pepř, koření oregáno

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu