Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Zeleninová jehla v pivním těstíčku

Hodnocení receptu je 4,9 (18×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

Spuname

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie8 188 kJ /
1 957 kcal
Bílkoviny64,29 g
Tuky125,94 g
Vláknina6,45 g
Cholesterol 817 mg
Sodík 539 mg
Sůl1,10 g
Sacharidy133,08 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Očištěnou zeleninu nakrájíme na plátky cca 2cm, brokolici rozebereme na růžičky. Osolíme a necháme odležet – není nutné předvařit! Krok 2: Připravíme si jogurtovou omáčku. Bylinky (kdo má nakrájené v mrazáku- má vyhráno, jinak každý ochutí podle možností) nasekáme a smícháme s jogurtem, citron.šťávou a oliv.olejem, rozmixujeme(nebo jen dobře zamícháme) a dochutíme solí a pepřem. Omáčku necháme v chladu uležet. Krok 3: Vymícháme těstíčko (já jsem dala dvojnásobné množství piva, aby nebylo tak husté). Krok 4: Zeleninu obalíme nejdříve v mouce, napíchneme na jehlu a buď namáčíme v těstíčku, nebo polejeme lžící ze všech stran. Krok 5: Potom pomalu usmažíme – zelenina pěkně změkne. Jeden můj postřeh, když smažím v těstíčku, tak jakmile dám na rozpálený olej, hned rychle otočím na druhou stranu a těstíčko tak nesteče, ale zůstane držet. Na talíři polijeme připravenou jogurtovou omáčkou.

Zveřejněno 19. 1. 2010

Poznámka autora Spuname

Já jsem zvolila mou nejoblíbenější brokolici+lilek a mezi ně jsem vložila kvůli manželovi něco od masa, a to malé kuličky www.toprecepty.cz/recept/8800-holandske-rizky/.

Zdroj receptu: recepty.vareni.cz –upravený, omáčka je originál

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Zeleninová jehla v pivním těstíčku

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/jZrz

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Zeleninová jehla v pivním těstíčku

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/jZrz

Marie

Komentáře (15)

:yes:

Ňam ňam, ukládám a posílám bodík :yes:

bodik c.10 uz priletel...super napad, urcite vyzkousim :-D

Smazenou zeleninu v testicku obcas delam, ale napichnout na jehlu me jeste nidky nenapadlo. Diky za inspiraci.:yes:9:yes:

Zelenina je zdravá a :-p9.bodík letí;-):yes:

Vítám každý bezmasý zeleninový recept - zeleninu milujeme celá rodina a syn navíc aktuálně "vegetariánští", takže toto rozhodně uplatním...:-p:yes:

Krása +8:yes:

zeleninu my moc rádi:yes:

Moooc hezké!!:-p

Tak to se mi moc líbí:yes:+7

Nádhera, smekám a slintám ... nu, což jiného :-D :yes: +6

Dávám 5 bod:yes:, vypadá to moc dobře:-*

Hned jsem si ulozila a vypada to bajecne,poslala jsem bodika

Dnes je to na Topkách jedna lahůdka za druhou.Tak takovou bych si teď hned dala.Mňam:yes::yes::yes:

Tématické fráze:
lilek recepty jehla, cuketa v pivním těstíčku, lilek v pivním těstíčku, zelenina v těstíčku, bezlepkové těstíčko, těstíčko na zeleninu, recept lilek v pivním těstíčku, pivní těstíčko, brokolice v pivním těstíčku, těstíčko, brokolice v pivním těstóčku, testíčko na obalení zeleniny, brokolice b pivním těstičku, zelenina těstíčko, pivni těstíčko na obalení, celer v pivnim testicku, ma se cuketa predvarit, těstíčka na obalení masa, celer v pivním těstíčko, pivní těstíčko na celer

Suroviny:
brokolice, lilek, cuketa, mrkev, kedlubna, celer, mouka hladká, jogurt bílý, šťáva citronová, cukr, olej olivový, kopr čerstvý, pažitka, petržel, sůl, pepř, mouka hladká, vejce, prášek do pečiva, pivo světlé

Přidat fotografie receptu