Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Tvarohovo-tuňáková pomazánka

Hodnocení receptu je 4,7 (8×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

misza misza

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie1 057 kJ /
253 kcal
Bílkoviny22,26 g
Tuky11,82 g
Vláknina1,20 g
Cholesterol 27 mg
Sodík 512 mg
Sůl1,24 g
Sacharidy13,71 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Tuňáka, máslo, hořčici, tvaroh, sýr a bazalku rozmixujeme a dle chuti dosolíme.

Zveřejněno 9. 3. 2010

Poznámka autorky misza

Podáváme s pečivem, zdobíme pažitkou a zeleninou. Velmi rychlá a lehká pomazánka vhodná i pro děti.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Tvarohovo-tuňáková pomazánka

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/k2Ox

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Tvarohovo-tuňáková pomazánka

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/k2Ox

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (6)

:-p:yes:

No Lusí - upřímně, můj muž mě pomlouvá a tvrdí, že libeček dávám i do štrůdlu a sladkých knedlíků :-8:-8:yes:

Spagetko, já jen čekám, že jednou i u perníku bude-"výborné, přidávám i libeček":-D:-))

Dělám stejně, přidávám i libeček:yes::yes:

Misza:-Krecept i mě se líbí:-p, do oblíbených už letí a 3.tí bodík uděluji Ti;-)

tuniaka som nikdy nechutnala :-/ ale toto by mohlo byt dobre, takze nabuduce kupim a vyskusam :yes: Recept nemaz, lebo som si ho ulozila :-p

Tématické fráze:
tunakova pomazanka s tvarohem, tvarohová pomazánka s tuňákem, pomazánka z tuňáka s tvarohem, tuňáková pomazánka, tuňáková pomazánka recept s tvarohem, tunak s tvarohem, tuňáková pomazánka pro děti, tunáková pomázánka s s tvarohem, tuňáková pomazánka recept, pomazánky z tunaka s tvarohem, pomazánka tunáková s tvarohem, pomazánka z tuńaka, tuňákový pomazanka s tvarohem, tuňáková pomazánka s tvarohem recept, tuňáková pomazánka top recepty, tvaroh s tunakem, pomazánka s tvarohem, recept na tuňakova pomazanka, pomazanka s tunakem, pomazánka tuňák s tvarohem

Suroviny:
tuňák ve vlastní šťávě, máslo, hořčice, sýr tavený, tvaroh nízkotučný, sůl, bylinky

Přidat fotografie receptu